Prosinec 2007

Usnu všude

31. prosince 2007 v 19:02 | tmrachel |  Vtípky

Maskování

31. prosince 2007 v 19:00 | tmrachel |  Vtípky

Kočička letec

31. prosince 2007 v 18:55 | tmrachel |  Vtípky

Základní hospodské polohy

31. prosince 2007 v 18:49 | tmrachel |  Vtípky

Jennifer - životopis

31. prosince 2007 v 1:31 | tmrachel
Jennifer Love Hewitt

Herečka, Zpěvačka

Datum narození: 21.02.1979 Místo narození: Waco, Texas, USA Znamení: Ryby
Životopis:
Jennifer žila v Los Angeles v Californii s její mámou Pat Hewitt, otcem Danny Hewittem a bratrem Toddem Hewittem. Poprvé se objevila před kamerou již v devíti letech, když se dostala do Show Teamu v Texasu. Byl to taneční tým, který cestoval i po Rusku a Dánsku. V deseti letech se stala mezinárodní mluvčí pro Los Angeles Gear shoes.

Poté hrála v reklamě pro hračky od firmy Mattel. Od roku 1989 do roku 1991 hrála roli Robin v televizní show "Kids INC show". Také natočila video taneční cvičení s Barbie "Dance! Workout with Barbie" (1991) a v zahrála si v komedii "Munchies" (1992).

V roce 1992 nahrála svoje první CD, které nazvala "Love Songs and only came to Japan". O rok později se objevila v úspěšné komedii Whoopi Goldberg Sestra v akci 2 "Sister Act 2: Back in the Habit". Hlavní roli Franny Byrd získala v televizním šlágru "The Byrds of Paradise" (1994). Následující rok vydala své druhé CD nazvané "Lets Go Bang", které se dostalo do obchodů po celé Americe. Ve stejný rok Jennifer obsadila roli Sarah v dalším televizním hitu "Party of Five", který jí nakonec pomohl katapultovat do opravdového show-businessu.

V roce 1996 si zahrála Brooke Figler v rodinné komedii Domácí vězení "House Arrest" a vydala již třetí album, které nazvala sama po sobě "Jennifer Love Hewitt." V následujícím roce si zahrála v komedii Trojská válka "Trojan War". Opravdově na sebe upozornila ve filmovém hitu Tajemství loňského léta "I Know What You Did Last Summer", kde se spojila se s dalšími talentovanými herci jako je Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillipe, a Freddie Prinze Jr.

V roce 1997 si zahrála v romantické komeii "Can't Hardly Wait" s Ethan Embry. Poté velmi úspěšném předchozím roce na něj navázala i v následujícím, když si zahrála v pokračování úspěšného thrilleru Tajemství loňského léta: Rok poté "I Still Know What You Did Last Summer".

Věnuje se také hlasovým rolím, jako byla Thumbelina v animovaném filmu "The Adventures of Thumbelina". Volné pokračování "Party of Five" pod názvem "Time Of Your Life", vysílala televize Fox po omezenou dobu než ji ukončili, kvůli nízké popularitě. Jennifer si zahrála jako Audrey Hepburn v televizním miniseriálu o herečkách . Také hraje pro svou produkční firmu Love Spell Productions, která vytvořila několik filmů a plánuje několik dalších. Jennifer neustále pracuje na tom, aby zůstala jednou z nejznámějších hereček. Časopis Premiere magazine's zveřejnil, že je třetí nejvíce oblíbená herečka na internetu. Její sláva a popularita bude i nadále růst také díky tomu, že zůstává hezkou ženou s čistou image, na rozdíl od mnoha hereček v moderním Hollywoodu.

Penelope - životopis

31. prosince 2007 v 1:26 | tmrachel
Penelope Cruz

Herečka

Datum narození: 28.04.1974 Místo narození: Madrid, Spain Znamení: Býk
Životopis:
Penélope začínala ve filmu Krásný věk "Belle Époque", kde ztvárnila roli španělské čarodějky. V době, kdy se poprvé představila americkému publiku, již ve svém rodném Španělsku uznávanou hvězdou, k čemuž jí dopomohly snímky jako Šunka, šunka nebo Belle époque. V roce 1998 si zahrála ve svém prvním anglicky mluveném filmu, kterým byl western Hi-Lo Country. O rok později získala španělskou cenu Goya za herecký výkon ve filmu Dívka tvých snů. Průlom v její kariéře vytvořil snímek Vše o mé matce "Todo sobre mi madre", kde ztvárnila roli jeptišky, která se spustí s transvestitou.

V roce 2001 si spolu s Johnnym Deppem zahrála ve filmu Kokain Teda Demmeho a s Nicolasem Cage ve filmové adaptaci novely Louise de Bernierese Mandolína kapitána Corelliho. Nedávno se také představila v titulní roli thrilleru Camerona Crowe Vanilkové nebe po boku Toma Cruise, Kurta Russella a Cameron Diaz..

Mezi její další filmy patří Krása divokých koní, Open Your Eyes, Twice Upon a Yesterday, Na dno vášně, Krev andělů, Don Juan a televizní snímek Chilli Sex a Samba. Ihned po dokončení prací na filmu Inkognito (Masked and Anonymous) odletěla do Paříže natáčet film Fanfán Tulipán, který byl promítán při zahájení loňského ročníku MFF v Cannes. Mezi její nadcházející filmy patří válečné drama Head in the Clouds a italský snímek Don't Move.

Mariah - životopis

31. prosince 2007 v 1:09 | tmrachel
Mariah Carey

Zpěvačka, herečka, návrhářka

Datum narození: 27.03.1970 Místo narození: Long Island, New York, USA Znamení: Beran
Životopis:
Slavná popová zpěvačka Mariah Carey, která za svoji karieru prodala víc než 215 milionu alb a singlů.

Mariah se narodila Alfredovi Royovi Careymu, venezuelskému leteckému inženýrovi a Patricii Carey, operní zpěvačce. Mariah má dva starší bratry Morgana a Alisona. Její rodiče se rozvedli, když jí byli tři roky. Již od dvou let se začala věnovat zpívání a od čtyř začala navštěvovat hodiny zpěvu. V roce 1987 dokončila střední školu Harborfields v New Yorku. Poté se přestěhovala na Manhattan, kde přes den pracovala jako servírka a v noci se věnovala hudebné kariéře.

V osmnácti letech šla Mariah se svou přítelkyní zpěvačkou Brendou K. Starr na party CBS Record. Starr přesvědčila Mariah, aby přinesla jednu z jejích demonstračních nahrávek. Demo nahrávku dostal Mottola (president Columbia Records, později Sony), který s ní v roce 1988 podepsal smlouvu. Mariah brzy nato vydala první singl "Vision of Love", který se po svém uveřejnění stal hitem číslo 1. Ihned nato dokončuje své debutové album "Mariah Carey" (1990). Své druhé album "Emotions", které obsahuje hity "Can't Let Go" a "Make it Happen", vydává o rok později.

Mariah vystoupila ve vlastním pořadu MTV Unplugged. Díky kladnému ohlasu na její vystoupení se rozhodla vydat speciální album "MTV Unplugged". Své další album "Music Box" (1993) obsahuje singly "Dreamlover" a "Hero." Před vánocemi 1994 vydala speciální album "Merry Christmas", na kterém jsou tradiční vánoční písně a několik nových songů. O rok později vydává album "Daydream", na kterém spolupracovala s umělci stylu R&B a hip-hop jako Wu-Tang Clan a Boyz II Men. Na dalším albu "Butterfly" Mariah sama vytvořila 11 písní a ukázala svůj zájem o hip-hop a R&B. Dokonce byla nominována na cenu Akademie za duet s Whitney Houston "When You Believe" v kresleném filmu "The Prince of Egypt".

V červnu 1993 se vdala za Mottolu ve velkolepém obřadu v Manhattanském kostele svatého Tomáše. Po pětiletím manželství se rozvedli. Mariah pak tři roky chodila s latinským zpěvákem Luisem Miguelem.

Po fyzickém a emočním zhroucení v červenci 2001 byla Mariah hospitalizována na psychiatrickém oddělení v jedné New Yorkské nemocnici. Mariah se připravovala na propagaci svého celovečerního filmu "Glitter" a jeho soundtracku, ale vše musela zrušit. Uvedení filmu "Glitter" bylo odloženo ze srpna na září 2001. Po čtrnáctidenní hospitalizaci ji z nemocnice propustili.

Po kontraktu na 80 milionů dolarů s Virgin Records (vlastník EMI) v dubnu 2001, Mariah a Virgin Record ukončili své vztahy. Důvodem byl finanční neúspěch filmu "Glitter" a jeho soundtracku, který prostě nedokázal generovat dostatečné zisky. Mariah údajně odešla od Virgin s 28 miliony dolarů, které měla zakotvené ve smlouvě. Alba Glitter se celosvětově prodalo okolo 3 milionů kusů a album se stalo jejím nejméně prodávaným albem v USA.

V květnu 2002 podepsala smlouvu s Universal Music a v prosinci se vrátila zpět na hudební scénu se svým dalším albem "Charmbracelet". Album se v USA dostalo na pěkné třetí místo, někteří kritici ho ale po neúspěchu Glitteru označili, za nepovedné album. Celosvětově se ho prodalo okolo 5 milionů kusů, i přesto je toto album označováno za prodejní propadák... zbytečně.

Mariah si dala na chvili přestávku, a zárověn chystala nové materiály na nové album. Píše se rok 2005 a 4.března vychází nové album The Emancipation Of Mimi, první singl It´s Like That se sice v USA dostal "jen" na 16.místo ale do vydání zbývalo ještě pár dnů. Druhým singlem se stala krásná balada We Belong Together, která se okamžitě stala v USA hitem číslo jedna a Mariah si tak mohla ke svým patnácti jedničkám připočíst další, šestnáctou. Singl We Belong Together je hodně úspěšný, na prvním místě se drží neuvěřitelných 14.týdnů! Album dosáhlo prvního místa a týdenní prodej je nejvyšší v celé její kariéře. Album je většinou kritiky cháváleno, ikdyž někteří ještě stále nemůžou překousnout Glitter. Fandové však nové album milují a prodáva se výborně. Před Vánoci roku 2005 se oznamují nominace na Grammy, Mariah jich dostala osm! Neuvěřitelných osm nominací! Poslední Grammy dostala v roce 1991. Po novém roce vychází další balada Dont Forget Abou Us, ta se také dostává na první místo a Mariah tak předčila Elvise Presleyho. Už jsou před ní jen Beatles (ti mají dvacet jedna hitů). Mariah nakonec na Grammy proměnila tři ceny, i tak si může říct, že to je byl úžasný úspěch. Album The Emancipation Of Mimi se stalo nejprodávanějším album roku 2005, celkově se ho prodalo 12 milionů kusů, což je v dnešní době nevídané, a Mariah tímto číslem zastínila Madonnino Confessions on a Dance Floor.

Rok 2007 pro ní bude zlomový. 4.12.2007 jí vychází nové CD, zatím se spekuluje o dvou názvech: Illusions: The Butterfly Within nebo The Sweet Soul Odyssea. Jisté je to, že na album pracuje nejlepší tým producentů, mezi nimi nechybí producent, který napsal hit Umbrella pro Rihannu. Úspěch alba bude určitě skvělý, přesně to si Mariah zaslouží.

Ewan - životopis

31. prosince 2007 v 0:38 | tmrachel |  Ewan McGregor
Ewan McGregor

Herec

Datum narození: 31.03.1971 Místo narození: Skotsko Znamení: Beran


Životopis:
Ewan (celým jménem Ewan Gordon McGregor) se narodil 31. března 1971 svým učitelským rodičům. V rodném skotském Criffu strávil Ewan poměrně šťastné dětství. Jeho otec James McGregor učil na střední škole v Criffu, ze které Ewan v šestnácti odešel. Na téže škole se jeho o dva roky starší bratr Colin stal vzorným studentem roku. Školu opustil, protože se chtěl dostat na místa, kde by měl možnost prosadit se. Po herectví toužil už odmala (sám prohlásil: "Už v pěti letech jsem věděl, že budu filmovou hvězdou.") Jako malý dokázal prosedět celé hodiny v kině, nebo před videem.

K herecké kariéře Ewana inspiroval jeho strýc Dennis Lawson (populární muzikálový herec). Ewan později o strýci prohlásil: "Pořád jsem to nechápal. Říkal jsem si, co je na něm tak zajímavého. Pak jsem si uvědomil, že je prostě jiný, opravdu velmi zvláštní, a v ten moment jsem se rozhodl, že chci být také zvláštní. Že chci být hercem." Poté co se rozhodl opustit školu, prožíval těžké období… "Začal jsem propadat depresím a neustále jsem se dostával do problémů… Nakonec mě z toho vysvobodila máma. Prohlásila, že se nemůže koukat na to, jak se trápím. Dovolila mi odejít od rodiny a postavit se na vlastní nohy. Bylo to od ní velmi statečné. Na druhou stranu si určitě oddechla, že už nemusí řešit moje rošťárny… Já jsem z Crieffu prostě musel utéct. Bylo to sice krásné místo, ale nic nenabízelo. Do dneška tam nemají ani slušnou divadelní společnost."

První hereckou zkušeností byla hra Cesta do Indie, kde si zahrál jako křoví. Přihlásil se na hereckou školu Guildhall School Of Drama And Music v Londýně, kam se přestěhoval. Při závěrečném představení ročníku se seznámil se svým agentem, díky kterému získal svoji hereckou příležitost. Ewan McGregor při představení zapomněl text a tudíž musel improvizovat "Stejně si toho nikdo nevšiml" okomentoval to Ewan s úsměvem. Získal filmovou roli v seriálu "Lipstick on your Collar", ale tento 6 -ti dílný seriál bohužel neměl úspěch. Pak si zahrál ve filmu "Being Human" a v adaptaci románu "Červený a Černý", kde si zahrál hlavní roli Juliana Sorela. Poté přišla velká role v černé komedii "Mělký hrob"

Opravdový úspěch přišel, když si zahrál hlavní roli ve filmu "Trainspotting", kde ztvárnil narkomana Marka Rentona. Kvůli této roli musel Ewan shodit 15 kilo - údajně váhu srovnal tak, že přestal pít pivo. Film mu vynesl několik cen (např. London Film Critics Circle, Empire a BAFTA Scotland Awards pro Nejlepšího herce a mezinárodní uznání i popularitu. Po tomto filmu se oženil s Eve Mavrakisovou, se kterou má dvě biologické dcery (Clare a Esther). Pár ještě adoptoval mongolskou holčičku.

Dalším úspěchem byl film "Kniha snů", kde se ukázal zcela nahý. Dále si zahrál opraváře ve filmu "Tichý hlas" a bisexuálního zpěváka v "Sametové extázi". S Hollywoodem spolupracoval na komedii "Extra život". Ewan McGregor velmi stál o roli ve snímku Pláž, ale režisér svěřil roliLeonardu DiCapriovi. Pak přišla nabídka od George Lucase. Ewan nabídku na roli Obi-Wana Kenobiho přijal, protože on sám je velkým fanouškem Star Wars. Hvězdné války otevřeli Ewanovi cestu do Hollywoodu. Ewan je skvělý herec, ale i výborný zpěvák. Zahrál si, zazpíval a zatančil v romantickém muzikálu Moulin Rouge. Zde projevil obrovské pěvecké nadání… "Já na castingy obyčejně nechodím. Většinou mi režiséři nabízejí role rovnou a já je buď přijmu, nebo ne. Tentokrát jsem ale udělal výjimku, protože jsem o roli Christiana velmi stál." Ewan McGregor usiloval už jednou o roli ve filmu B. Luhrmana a to v novodobé verzi Romea a Julie.

Později si zahrál Johna Grimese ve válečném dramatu "Černý jestřáb sestřelen". Ewan znovu ztvárnil Obi-Wana ve "Hvězdných válkách" (Epizoda II - Klony útočí, Epizoda III - Pomsta Sithů).

"Moji příznivci jsou často překvapeni, když zjistí, že jsem starý ženáč. Myslí si, že mám stejný charakter jako postavy, které hraji." Uvedl o svém manželství s o sedm let starší francouzskou módní návrhářkou. Ewan má velkou zálibu v motorkách, vlastní jich několik. Také je velkým fanouškem hudební skupiny Oasis. Ewan McGregor přispívá na různé humanitární organizace a sám je velmi charitativně činný. Dává lekce herectví na Morrison´s Academy.

Roku 2005 se objevil jako Lincoln Six-Echol v komerčně úspěšném scifi thrilleru režiséra Michaela Baye,Ostrov. Příběh se odehrává v polovině 21. století ve střeženém obytném komplexu. Jednou za čas probíhá loterie, jejiž vítěz dostane možnost jet na "Ostrov", místo, o němž se tvrdí, že je to poslední neznečištěné prostředí na celé zemi. Jenže než se Lincoln na toto blažené místo dostane, zjistí skutečnosti, které celou jeho dosavadní existenci obrátí vzhůru nohama: má totiž větší cenu mrtvý, než živý. Spolu se svou známou Jordan Two-Delta (Scarlett Johansson) se Lincoln rozhodne udělat krok do neznáma - utéct do vnějšího světa "za zdí", se kterým ještě nemají žádnou osobní zkušenost.

Ewan si zahrál v dalších známých filmech jako jsou napr. "Mladý Adam", "Kašlu na lásku", "Velká ryba", "Stormbreaker" a "Miss Potter".

Halle - životopis

31. prosince 2007 v 0:12 | tmrachel
Halle Berry

Herečka, Modelka

Datum narození: 14.08.1968 Místo narození: Cleveland, Ohio, USA Znamení: Lev
Životopis:
Halle Berry má silnou cukrovku, na jedno ucho skoro neslyší a po autonehodě jí čelo ozdobilo dvacet stehů. I přes tyto handicapy se módní časopisy mohou přetrhnout, aby jim pózovala na titulní straně.

Jako malou ji od sebe odstrkovali bílé i černé děti. Její otec byl černoch a matka běloška. Její otec Jerome opustil rodinu, když byly Halle Berry 4 roky, takže ji a starší sestru Heidi vychovávala matka Judy, zdravotní sestra. Otec byl alkoholik, který často fyzicky napadal její mámu. Když jí bylo 8, na rok se vrátil. Nejdříve bydleli v černošské čtvrti, ale když ji bylo 10 přestěhovali se do bělošské čtvrti.

Na střední škole se stala vydavatelkou školních novin, roztleskávačkou a školní miss. V sedmnácti se stala Miss Teen All America, o rok později Miss státu Ohio a vicemiss USA. Přes její skvělé výsledky ve škole, dala přednost kariéře modelky.

Nejprve odjela do Chicaga, kde začala fotit pro jeden magazín. Mnohem více než focení ji lákalo herectví, které začala studovat. Poprvé si zahrála ve filmu Horečka džungle "Jungle Fever" (1991), kde se proslavila jako Viviant, žena závislá na heroinu. Její výkon všechny ohromil. Další snímek byl Flinstoneovi "The Flintstones" (1994), kde si zahrála pravěkou sekretářku.

V roce 1993 si vzala baseballového hráče Davida Justiceho, ale dlouho jim to nevydrželo a po třech letech se rozvedli. Tento rozvod těžce nesla, proto se více věnovala filmům a dala se na charitu. Při natáčení dalšího filmu se složila a zjistilo se, že trpí silnou cukrovkou. Ve filmu Boeing 747 v ohrožení "Executive Decision" si zahraje s Kurtem Russellem odvážnou letušku letadla, které unesli teroristi.

Obrovský úspěch Halle Berry přinesl televizní životopisný film Černá Carmen Dorothy Dandridge "Introducing Dorothy Dandridge" (1999). Zahrála si v něm hlavní roli, nadanou filmovou hvězdu padesátých let, která se jako první černoška v Americe pokusila výrazněji prosadit ve filmu, ale tvrdě narazila na rasizmus.

V roce 1999 si vzala soulového zpěváka Erica Benéta. Sňatkem s ním získala i devítiletou dceru, kterou má Benét z předchozího manželství.

V roce 2000 Halle zavinila autohavárii a zraněná odtamtud odjela. Při nehodě kterou způsobila tím, že projela na červenou, si roztrhla kůži na čele, kterou jí museli zašít dvaceti stehy. Halle sice vše v nemocnici ohlásila, ale i tak byla odsouzena ke třem letům podmíněně, pokutě 13 000 USD a ke dvěma stům hodin veřejně prospěšných prací.

V akčním sci-fi X-Men (2000), si zahrála mutantku Storm. O rok později si zahrála po boku Johna Travolty v akčním filmu Operace: Hacker "Swordfish". Posledním velkým hitem je další pokračování akčního filmu Jamese Bonda Dnes neumírej "Die Another Day" (2002) s Piercem Brosmanem v hlavní mužské roli.

Alicia - životopis

30. prosince 2007 v 23:46 | tmrachel
Alicia Keys

Zpěvačka

Datum narození:25.01.1981 Místo narození:Manhattan, NewYork Znamení:Vodnář
Životopis:
Celé jméno: Alicia J. Augello-Cok
Alicia se narodila Irsko-Italské matce Terry Augello a Jamaiskému otci Craigu Cookovi v Harlemu. V roce 1985 se Keys s její partičkou holek dostali do The Cosby Show, ve které vystupovala poprvé a naposledy pod jejím pravým jménem. Keys měla vždy slabost pro klavír a tomu také podlehla. Začala navštěvovat hudební školu a pečlivě cvičit hru na klavír. Mezi její oblíbence patřil Beethoven, Mozart a nejoblíbenější Chopin. Ve věku 14 let napsala první píseň, která se jmenovala "Butterflyz". Tento song byl později nahrán na jejím debutovém albu. V šestnácti letech se Keys přihlásí na školu Professional Performing Arts School v Manhattnu (umělecká škola). První velký úspěch v hudební oblasti přijde nahráním dema pod So So Def, kterému dominuje producent Jermaine Dupri (aka JD). Distribuci jí měla zařídit Columbia Records. První profesionální song, který Keys nahraje nese název "Dah Dee Dah (Sexy Thing)" a objevuje se jako soundtrack k filmu "Men in Black" z roku 1997. Píseň nebyla nikdy vydaná jako singl a smlouva u Columbia Records byla zrušena. Ve stejné době potká Keys Cliva Davise, který ji vezme pod svá křídla k J Records. Alicia nahrává další dvě písně "Rock With U" a "Rear View Mirror". Skladby se objevují jako soundtrack k filmům "Shaft", který vyšel v roce 2000 a Dr. Dolittle 2, který vyšel v roce 2001.
Keys vydává první album
První album, které Alicia vydala nese název "Songs in A Minor". Vyšlo v roce 2001 a většina písní je napsaná ve velmi mladém věku. Cd mělo veliký úspěch. V prvním týdnu se prodalo kolem 235 000 kopií. V dnešní době se počet prodaných placek pohybuje kolem 12 miliónů po celém světe. Keys si díky prodejnosti odnesla cenu za nejlepší prodej v roce 2001 v oblasti R&B. Píseň "Fallin" zasáhla rádia a neopustila je pár týdnů. V americké hitparádě Billboard Hot 100 se song držel 6 týdnů na prvním místě. Další pecka z alba nese název "A Woman's Worth" a pohybovala se také mezi první desítkou v americké hitparádě. Keys vyhrává v roce 2002 Grammy za Nejlepšího nového zpěváka a Nejlepší píseň roku.
Keys vydává další album
V roce 2003 vydává Alicia další album "The Diary of Alicia Keys". Cd mělo obrovský úspěch, okolo 618 000 kopií se prodalo první týden a je to šestý největší prodej ze všech ženských zpěvaček a druhý největší v oblasti R&B (opět zpěvačky). Dnes je prodáno kolem devíti miliónů kopií po celém světe. Mezi největší hity jsou považovány písně "You Don't Know My Name" a "If I Ain't Got You", které se umístily v hitparádě Billboard v kategorii Hot 100 na třetím a čtvrtém místě. Další slušné hitovky jsou písně "Diary" a "Karma" obě měli úspěch a obsadily pěkná místa v hitparádě. Keys opět vyhrála cenu za Nejlepší prodej roku 2004. Na předávání cen MTV Video Music Awards v roce 2004 vyhrává Keys cenu za Nejlepší R&B video k písni "If I Ain't Got You". V roce 2005 vyhrává cenu za nejlepší R&B video se se songem "Karma".
Při předávání Grammy v roce 2005 obdržela čtyři trofeje za Nejlepší R&B album (The Diary of Alicia Keys), Nejlepší R&B zpěvačka za píseň "If I Ain't Got You", Nejlepší R&B song za píseň "You Don't Know My Name" a za Nejlepší skupinová R&B zpěvačka s písní "My Boo" feat. Usher. Nominována byla také na Album roku (The Diary of Alicia Keys) a píseň roku (If I Ain't Got You) a nejlepší R&B song pro piseň "My Boo". V roce 2005 se Keys dostala do MTV Unplugged. Jednalo se o živé vystoupení, kde Keys zazpívala spolu s doprovodem a živou kapelou ty největší songy. Poprvé zazněla píseň "Unbreakable", která obsadila čtvrté místo v hitparádě Billboard. 11.listopadu 2005 vyšel celý koncert na CD a DVD. Album ihned obsadilo první pozici v americké hitparádě. Během jednoho týdne se prodalo něco kolem 196 000 kopií tohoto cd. Album bylo nominováno na čtyři Grammy za: Nejlepší R&B zpěvačka pro píseň "Unbreakable", Nejlepší tradiční R&B zpěvačka pro píseň "If I Was Your Woman", Nejlepší R&B song pro píseň "Unbreakable" a Nejlepší R&B album. Album vyhrálo tři NAACP Image Awards: (překlad snad nejde) Outstanding Female Artist, Outstanding Song pro píseň "Unbreakable" a Outstanding Music Video pro píseň "Unbreakable".Podle mého je to jeden z nejlepších koncertů co jsem kdy slyšel a Keys je pro mě jedna z nejlepších zpěvaček světa.
V dnešní době Keys připravuje další album, které by mělo vyjít v roce 2007. Na albu se podílejí Kerry "Krucial" Brothers a Linda Perry. Jako další pomocníky si Keys vybrala Johna Mayerse, Johna Legenda a další.

Alyssa - životopis

30. prosince 2007 v 23:31 | tmrachel |  Alyssa Jayne Milano
Alyssa Jayne Milano

Herečka

Datum narození: 19.12.1972 Místo narození: Brooklyn, NY, USA Znamení: Střelec
Životopis:
AlyssaJayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu "Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1995) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear" (1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlbergera a Reese Witherspoon.

V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série.

V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T a kouzelně neobvyklé komedii "HugoPool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey.

V roce 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place" hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.

Paris - Životopis

30. prosince 2007 v 23:09 | tmrachel |  Paris Hilton
Paris Hilton

Modelka, Herečka, Zpěvačka

Datum narození: 17.02.1981 Místo narození: New York, USA Znamení: Vodnář
Životopis:
Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Důmvoskovýchfigurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George LopezShow či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of anHeiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton", přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris" (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.

je krásná. . .

30. prosince 2007 v 22:46 | tmrachel |  Olesya Rulin

Olesya shooty

30. prosince 2007 v 22:45 | tmrachel |  Olesya Rulin

2 fotečky

30. prosince 2007 v 22:44 | tmrachel |  Olesya Rulin

Na dýni

30. prosince 2007 v 22:44 | tmrachel |  Olesya Rulin

Olesya

30. prosince 2007 v 22:42 | tmrachel |  Olesya Rulin

sexy

30. prosince 2007 v 22:12 | tmrachel |  Gwen Stefani

Gwen a Eve

30. prosince 2007 v 21:47 | tmrachel |  Gwen Stefani