Únor 2010

miminka - video

26. února 2010 v 16:36 | tmrachel |  Miminka

kandidáti na otce roku 2010

26. února 2010 v 16:32 | tmrachel |  Obrázky

fotky z vesmíru

26. února 2010 v 16:03 | tmrachel |  Obrázky

Abstinenční pozdrav

26. února 2010 v 15:48 | tmrachel |  Vtípky


pohádka o Karkulce

26. února 2010 v 14:53 | tmrachel |  Vtípky

Dost dobrej vtip!

26. února 2010 v 14:49 | tmrachel |  Vtípky

Už máš průkaz??

26. února 2010 v 14:47 | tmrachel |  Vtípky

cedule

26. února 2010 v 14:40 | tmrachel |  Vtípky

zodpovědní muži třídí odpad

26. února 2010 v 14:19 | tmrachel |  Vtípky

apartmán v Americe

26. února 2010 v 14:10 | tmrachel |  Obrázky


vynálezy pro rok 2010

25. února 2010 v 23:31 | tmrachel |  Obrázky

Zlatíčka :-D

25. února 2010 v 23:11 | tmrachel |  Zvířátka

Zase se někdo nudil. . .

25. února 2010 v 23:02 | tmrachel |  Obrázky

Horoskop na rok 2010 - Ryby

22. února 2010 v 17:47 | tmrachel |  Horoskopy
Ryby (21.2. - 20.3.)


Obecně: Jupiter vám v tomto roce vyloženě přeje, svým postavením ve znamení Ryb rozšíří vaše možnosti v osobním i profesionálním životě. V lednu a únoru byste měli být na pozoru, abyste se kvůli touze po neomezování v rámci financí nedostali do problémů s domovem, kvůli čemuž se snažíte konat nečekané právní kroky. Ještě štěstí, že vám bude pomáhat planeta Uran, co podpoří pozitivní změny. Do života vám přijdou noví lidé a taky touha po radostech života. Duben může jen přát vztahům, jste-li zadaní, užívejte si společných chvilek doma, i v cizině. Červenec vám dodá dostatek nápadů a schopnosti argumentovat v diskusích a jednáních s klienty. Neměli byste prosazovat změny v IT zařízení u firem. V srpnu ještě budete úspěšní i ve sportu, ale září znovu přinese do oblasti vašeho zdraví nejistotu. Nastal čas, abyste se naučili dbát na konvence ve vztahu k lékařům a dětem. Právě k tomu vás vyzývá partnerův vliv. Pokud výzvy uposlechnete, pak listopad a prosinec prožijete jen v dobré náladě.

Láska: Pro tento rok budete chtít prosazovat vlastní osobu, ale Neptun vám dá příležitost zvýšit i milostnou rafinovanost. Musíte si vylepšit především vztahy doma, i když často budete chtít jezdit na výlety a navštěvovat příjemné lidi podle libosti. Květen nebo červenec může být dobrým měsícem pro nalézání nového vztahu, nemusí ale trvat dlouho. Venuše radí, abyste kvůli vlastním rozmarům na podzim nerozbíjeli své příznivé vztahy, které doposud máte s blízkými.

Zdraví: Častější rýmy a katary musíte hlídat, jezte více ovoce a příjímejte vitamín C. V březnu se o sebe starejte hodně. Vaše situace je zvláštní, dávejte si dobrý pozor na stav vašich kostí na nohách. V červenci plavte, ale pokud možno v řece nebo moři, v bazénu spíš získáte bacily. Na podzim budete oslabení a vystresovaní, proto vám lépe pomůže dieta, než čekáte. Zajímejte se více o power-jógu a třeba cvičení Pilates, potřebujete zharmonizovat vlastní duši i tělo a mít dost energie.

Práce: Realizace vaší osoby je skrze Jupiter pro tento rok enormní. Mnoho z vás si vyzkouší práci v zahraničí, jiní budou úspěšně stoupat na společenském žebříčku, často na úkor mezilidských vztahů. Nebraňte se zkušenostem, pokud umíte dobře cizí jazyky, vydejte se na cesty v březnu nebo červenci. Zdravotní sestry a lékaři jistě vyniknou, stejně jako inženýři a umělci. Celkově budete úspěšní ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější a bude s ní lepší jednání než minulý rok.

Peníze: Objevte předpoklady pro získání a udržení výnosných postů, potom umíte být i pohostinní a štědří lidé. Vaše nápady ve službách, nebo reklamní oblasti budou úspěšné, ale váš příjem si vyžádá problém v rodinných vztazích. Budete potřebovat dost času, ale zdá se, že si peníze vypracujete, partner vás v květnu dobře pochopí. Měli byste objevovat nové možnosti investic, především ve farmacii nebo správě salónů krásy a řemeslných dílen. V listopadu můžete utrácet.

Horoskop na rok 2010 - Vodnář

22. února 2010 v 17:43 | tmrachel |  Horoskopy
Vodnář (21.1. - 20.2.)


Obecně: Postavení vládnoucího Uranu vám posiluje Jupiter a zvýhodňuje ho Neptun. Víceméně celý rok tak prožijete v energické pohodě a dobré mysli. Během února a března buďte milostně odvážní a hodně sportujte. Situace v zaměstnání budou plné inovací, zároveň v souladu s rozumným uvažováním. Záleží na vás, čeho využijete a komu z klientů a kolegů dáte příležitost. Aktivujícím článkem můžou být originální nápady, které brzy osloví přátele, co se můžou věnovat jejich realizaci. Začátkem června se vyhněte podpisům důležitých smluv a snažte se vyhnout ekonomickým plánům příliš slibujících byznysmenů. Bohatou fantazii v práci a spoustu příležitostí do partnerství přinese červenec. Ale období od srpna bude náročnější. Duševní nezávislost se bude střídat s pocity omezení, zvlášť díky financím. Neodlákejte své partnery hádkami, právě o ně se v září spíš opřete. Podzim vás zastihne ve větší zbrklosti, než je u vás zvykem. Zkuste se proto soustředit, nebuďte neomalení ani na silnici! Pozitivně využitý pak může být listopad a hlavně krásný a duchovní prosinec.

Láska: Mužům budou ženy více něžnými milenkami, užijí si vaší citlivosti. Potřebujete ale i přítele, nejen milostného partnera. Na začátku roku se asi budete chtít prezentovat více otevřeně, proto si najdete někoho blízkého, nebo ve stávajícím partnerství naberete dominanci. U některých se více rozvinou vztahy do zahraničí, proto nebudete váhat masivně chatovat a dopřávat si rozvoje vazeb. Červenec je měsíc, kdybyste se měli hodně pobavit, v listopadu budete mít hodně sexu.

Zdraví: Máte docela vydařený rok. Neptun i Uran vám přejí ve vylepšování tělesné stavby, hodně plavte a provádějte aerobik. Zdraví bude taky závislé na tom, jak dlouho budete pracovat. Máte totiž sklon v činnosti přehánět, proto by se to mohlo odrazit i na nervech. Vyhýbejte se syntetickým jídlům, častěji přijímejte biopotraviny. V srpnu a září pozor na možný problém s vymknutým kotníkem, dobře se kontrolujte při běhu i zlézání skal. Na podzim proto budete spíš provádět posilování. Spíš se nenechejte operovat.

Práce: Mnoho z vás se vydá do ciziny. Pokud pracujete pro nadnárodní firmu, můžete pak vydělávat víc, než jste čekali, taky se dost v neznámém, ale přátelském prostředí dovzdělat. Naučíte se lépe vést a podporovat tým. Pozitivní Jupiter a Uran to říkají jasně. Budete pracovat kreativně, což vás bude bavit. Pokud jste IT pracovníci nebo odborníci v dopravě, zdravotnictví a v řízení lidí, získáte trochu víc. Větší množství přátel získaných tento rok by vám mělo vydržet i do následujících časů.

Peníze: Auto na leasing a hypotéka na dům je na vašem rozhodnutí. Některým z vás se v únoru a březnu nečekaně zvýší platy, pokud se dokážete pohybovat mezi šéfy a kolegy a mít hodně nápadů, možná to zvýší i vaše sebevědomí. Protože platy u cizích firem a díky exportu jsou vyšší, můžete si více dovolit. V červnu a srpnu nenakupujte cokoliv, obnovte si ale technický park, budete ho potřebovat častěji. Moderní trendy spoření vám vyhovují a přizpůsobujete se jim lépe, než by rodina čekala.

Horoskop na rok 2010 - Kozoroh

22. února 2010 v 17:39 | tmrachel |  Horoskopy
Kozoroh (22.12. - 20.1.)


Obecně: Tento únor ani březen nebudou přát lásce, spíš víc práci, vašim cestám a rodinným setkáním. Saturn totiž obecně více přeje vztahům s blízkými lidmi, poznávejte jejich důležitost. Do stabilních vztahů se může vrátit vášeň hlavně v květnu, nezadaní v tu dobu mají příležitost nalézt partnera. V červnu se budete chtít prosadit v práci a pocítíte touhu vyhrávat při jednáních s klienty. Měli byste být ale opatrní, abyste získali všechny administrativní podklady. Počátkem prázdnin může váš osobní život ovlivnit někdo, kdo s vámi čerstvě vstoupí do přátelství, nebo příbuzenství. Nemusí to být milenec, přesto člověk, který vám dá nový pohled na rodinné vazby. Dostatek inspirace a touhy po porozumění v práci i vztazích přinesou podzimní měsíce. Mnoho času strávíte v práci a na cestách. V říjnu je vhodné období pro zkrášlení a vylepšení domova. V měsíci říjnu může přijít duševní ochlazení ve vztazích, i pocit osamělosti. Vše se ale oslabí. K netrpělivosti vás bude vyzývat Advent, při nákupech dárků se ovládejte.

Láska: Musíte víc projevovat emoce. Tento rok budete trochu více o zaměření na jiné kvality, než je jen sex. Pozitivní vazba mezi Saturnem a Neptunem znamená, že jste možná objevili někoho, kdo vám může zůstat blízký nadlouho, i díky nezvyklé fantazii. Proto se snažte si ho udržet, už jen proto, že je tak dobrý v erotické oblasti. Krásný bude květen a červen, v té době buďte aktivní ve vzájemném milostném sbližování. V listopadu se s partnerem určitě můžete vydat na dovolenou.

Zdraví: Pokud máte chronické problémy s kostmi či kůží, nechejte si doporučit správné lékaře. Na rukách a nohách půjde o větší problém, svěřte se do péče kvalifikovaných lidí. Potřebovali byste lázně, nejlépe někde v březnu či červenci, kdy se vše může dobře hojit. Chraňte si taky duševní zdraví, nejezděte automobily po příliš zablokovaných silnicích, občas se vydejte meditovat a pracovat na zahradu. Později v listopadu se vám může zdát, že se díky vaší trpělivosti zdravotní okolnosti vylepšují.

Práce: Můžete pracovat na své kariéře a jistějších výdělcích, než které jste sami očekávali. Pokud jste se rozhodli být zaměstnáni ve správě majetku, bankách nebo energetických závodech a rafinériích, udělali jste dobře, zlepší to sociální stabilitu vaší rodiny. Klidně si zvolte i účetní povolání, bude stejně výhodné. Taky můžete lépe nakládat s přístroji a jejich pronájmem a prodejem. Zdá se ale, že někteří z vás v dubnu a říjnu upadnou do laxní pasivity, proto pozor na nadřízené.

Peníze: Tento rok máte jistotu v příjmech, které vám chodí s pravidelností na účet, když jste ochotnější provádět, co je právě nutné, i když se tím nebavíte. Je to pro vás lepší, i když jste jako zaměstnanci při odměnách závislí na šéfově náladě. V březnu nenakupujte věci do domácnosti, Mars vám dělá problémy, stejně jako vás Venuše nutí šetřit v říjnu. Chtěli byste více získávat z rodinného dědictví, ale nějak není možné si ho plně užívat, domlouvejte se na něm lépe s partnerem a sourozenci.

Horoskop na rok 2010 - Střelec

22. února 2010 v 11:56 | tmrachel |  Horoskopy
Střelec (23.11. - 21.12.)


Obecně: Celý rok není příliš vhodný k podpisům pracovních, i obchodních smluv. Během roku taky nemůžete být vždy plni síly a smyslu pro povinnost, přesnost a rozumnost nebude vaší předností. V březnu ale druzí ukážou přívětivou stránku, jen byste neměli podlehnout náhlým sexuálním pokušením. Koncem března a dubna ale luxusním vášním a erotickým láskám planety přejí. Následné manažerské úspěchy vám vycházejí, pokud znáte cizí jazyky a umíte se pohybovat ve společnosti. Avšak první polovina června může přinést spory v zaměstnání ohledně zisků. Zkuste se v této době vyhnout extrémním sportům, rychlé jízdě autem a hlavně na motorce. Skrze léto máte šanci mít úspěchy v kontaktech s přáteli. Budete toužit užívat si radostí života, mezi které rozhodně patří erotické zážitky. V září znovu pozor na zbrklost a nedostatek trpělivosti s partnerem, v domácnosti si hlídejte mylná rozhodnutí ohledně vody a nákupů surovin. Pozdní podzim se nejspíš ponese v příjemné atmosféře, když najdete čas na rodinu a děti, i v cizině.

Láska: Venuše říká, že v březnu, dubnu, ale i podzimním listopadu přijde dobrá příležitost, cizince se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených. Zažijete radost a vtipné situace, možná i rychlý sex s náhodnými partnery. V lásce budete mít docela štěstí, pánové budou častěji dobývat citlivé ženy ze svého sousedství. V tomto roce byste tak mohli být sebevědomí a přátelštější vůči rodině. Mars naznačuje, že najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat.

Zdraví: Nepijte příliš alkohol, po celý rok máte citlivější játra. Je nutné, abyste do zdravého životního stylu zapojili i členy vlastní rodiny, taky ty nejstarší. Především sport a pohyb vám i jim umožňují věnovat se lépe tomu, co vám vyhovuje. Jupiter i Mars pak znemožňují, abyste rychle podléhali nemocím, jako je chřipka. Snad jen v červnu a červenci pozor na stav stehen, mohli byste si přetrhnout svaly, a taky na chodidla. V září a říjnu sport omezte, hrozí zlomeniny, věnujte se spíš jen běhu.

Práce: Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem získáte více úspěšných chvilek, když naleznete odběratele v cizině. Březen vám dá příležitost, jak začít něco znovu a úspěšně, Mars vás podporuje, stejně jako Jupiter. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní osobnosti. Během roku všechno potvrzujte přesnou administrativou, kterou ještě nezvládáte tolik dobře. Máte pak šanci se plně realizovat v příštím roce.

Peníze: Neptun a Uran vás ženou do různých šťastných příležitostí, ale máte je sklon spíš nevyužít. Proto si dejte dobrý pozor a snažte se na vše získávat potvrzení, dokumentaci a smlouvy. Čím dál víc postupujete, tím je pravděpodobnější, že získáte dost, ale buďte přející při vydání za rodinu a děti. Především v exportu zboží a díky cestovním kancelářím vyděláte hodně, v červenci díky společníkům a kolegům, jen v září musíte dost zabrat fyzicky, abyste netratili. Vánoce budou štědré.

Horoskop na rok 2010 - Štír

22. února 2010 v 11:49 | tmrachel |  Horoskopy
Štír (24.10. - 22.11.)


Obecně: Tento rok vám hodně pomůžou emoce. Leden volá po aktivitě v oblasti správy majetku a účtování, pokud jste se nerozhodli pro zajímavější práci, máte příležitost orientovat se dobře v IT. Měsíce únor a březen vyzývají ke snění o fungujícím vztahu a rodinné idyle. V červnu vám potom budou přát planety, byla by škoda nevyužít jejich vlivu ve finančním životě a zůstat jen u nižších zisků. Teplý červenec výrazně přeje vztahům, vaše erotické a milostné touhy dojdou skrze Lunu a Jupiter naplnění. Nezadaní by proto měli jít partnerům vstříc, nezůstávat doma a chodit i na párty. V srpnu a září byste to s radostmi pro tělo tolik přehánět neměli, jinak se nevyhnete díky zvýšené konzumaci masa a cukrovinek přírůstku na váze. Listopad bude příznivý, pokud překonáte negativní říjnové dráždění vládnoucí planety. V prosinci byste se měli věnovat duchovním zájmům, než řešení vztahů k šéfovi. Nakonec i o Vánocích se snažte vyhýbat problémům, abyste si nezkazili náladu, přece jen vás mají v rodině rádi.

Láska: V tomto roce příliš výbojní nebudete, spíš se budete snažit potvrzovat si funkční vztahy a do lásky a erotiky dodávat fantazii. Příznivě se do čehokoliv dostanou emocionální otázky, do vašeho partnerství taky. Březen, červenec a listopad proto můžou být v sexu i lásce ideální. Nezdá se, že byste byli zrození pro partnerský život, ale dlouhodobá vazba mezi Neptunem a Plutem vás možná donutí potvrdit dlouhotrvající vazby. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, kteří vám poradí lépe.

Zdraví: Nechejte si dělat masáže a zábaly v oblasti beder a nohou. Budete se muset dobře starat o lymfatický systém v oblasti posilování příjmu jódu, i vápníku. Nezdravý květen jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku kosti. V červnu pozor na stav vašich třísel! Pánové asi tento rok budou častěji u urologa, nebojte se ale za ním chodit, stejně jako dámy za gynekologem. Půjde o praktickou situaci, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit, problém však vyřešíte. V listopadu se cítíte skvěle.

Práce: Pro úspěch potřebujete pracovat hlavně v březnu a o letních prázdninách, v tu dobu oželte dovolenou a poznáte změny, kterých se vám dostane. Více z vás bude pracovat v dopravě, cestovatelství, sociálních službách, taky v exportu a importu. Bude se to týkat zařízení lehkého průmyslu, ale častěji i u přírodních a zdravotnických produktů. Můžete více podnikat v mase a uzeninách, jejich domáckém zpracování. Nevěnujte se ale tolik riskantním, fyzicky náročným povoláním.

Peníze: Zdá se, že budete mít šanci pořádně si vydělat, pokud se nebudete bránit obchodu a výměně zboží na dálku. Hlavně díky přesně vypočítaným a zdokumentovaným produktům získáte jistotu, hlavně při jednání se zastoupeními zahraničních firem. Snažte se nakupovat více estetického zboží a peníze investovat do starožitností, může se vám to vyplatit během celého roku, jak říká Pluto ale nakonec i síla Jupiteru. Především na konci roku se budete cítit bohatší a úspěšnější.