Leden 2012

Horoskop na Rok 2012 - Ryby

1. ledna 2012 v 22:20 | tmrachel |  Horoskopy

Ryby (21.2. - 20.3.)

Mimořádné postavení Neptunu vnese do vašeho života spoustu jedinečných okamžiků a pozitivních vlastností. Příznivě se odrazí zejména na interpersonálních vztazích. Ke svým blízkým budete dobrosrdeční a kdykoliv ochotně přispěcháte s pomocnou rukou. V lásce zase zabodujete díky jemnocitu a nepodmíněným emocím. Ani co se týče pracovních záležitostí a kariéry, nebudete si mít v zásadě nač stěžovat.

Láska a přátelství
Partnerství budete brát tak, jak přichází, a nebudete je přepočítávat na užitek ani dobré jméno. Vaše všeobjímající láska ovšem nemusí být vždy jen k radosti. Kromě srdce poslechněte i zdravý rozum.

Peníze a práce
V tomto roce se vám bude lépe existovat v týmu než jako individuální jednotce. Jak na pracovišti, tak i ve volném čase máte tendenci sdružovat se v kolektivu. Táhne vás to i k humanitárním činnostem.

Rodina a vztahy
V tomto roce se vyplatí naslouchat svým nejbližším a otevřít se jim. Jakmile se kvůli kritice začnete urážet, nic se bohužel k lepšímu nezmění. V únoru přitom máte šanci všechno si v klidu vyříkat.

Zdraví a kondice
Zdravotní problémy dolních končetin dostanou v roce končícím sudým číslem šanci na rychlejší vyřešení. Také závislosti vezmou poměrně rychle za své. Pomůže vám v tom změna priorit a životosprávy.

Horoskop na Rok 2012 - Vodnář

1. ledna 2012 v 22:17 | tmrachel |  Horoskopy

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Budete-li v tomto roce chtít něčeho dosáhnout, nedostane se vám toho zadarmo. Může za to postavení Uranu ve znamení Berana, které vás bude v aktivitě brzdit. Pokud nepůjde o zásadní problémy, nechejte čas přirozeně plynout. Nic zásadního byste nezměnili, jen byste se vyčerpali. Až prosinec vám dovolí vložit se do situace nějak razantněji a začít jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Láska a přátelství
Tento rok přinese vám i vašemu partnerovi spoustu milých okamžiků. Ani nezadaní Vodnáři nemusí věšet hlavu. Objeví se totiž hned několik příležitostí k flirtu i seznámení. Pozor si dejte na nevěru.

Peníze a práce
Po pracovní stránce bude rok 2012 spíše organizační a administrativní. Uran v Beranu vám totiž dovolí překonat drobné překážky a ostych. Nebudete si připouštět možnost neúspěchu, takže zariskujete.

Rodina a vztahy
Dejte si pozor na chuť pálit mosty a měnit dosavadní jistoty. Láká vás životní svoboda, kvůli čemuž mohou méně stabilní jedinci udělat nějakou hloupost. Naopak se vám naskytne šance založit rodinu.

Zdraví a kondice
Pod vlivem Berana byste si měli hlídat hladinu krevního tlaku. S ním budou souviset bolesti hlavy, potíže se zrakem i nevolnost. Už v samotném začátku roku byste měli začít s pravidelnou relaxací.

Horoskop na Rok 2012 - Kozoroh

1. ledna 2012 v 22:15 | tmrachel |  Horoskopy

Kozoroh (22.12. - 20.1)

Začátkem roku se budete prát mezi dvěma světy. Postavení planet vás tlačí k manipulativním vzorcům chování, abyste dosáhli svého. Na druhé straně si ovšem budete uvědomovat, že kvalitní vztah nemůže na obdobné bázi existovat. V komunikaci s druhými si dáte dobrý pozor na to, aby vám protistrana nelhala do očí. Budete zkrátka měřit dvěma různými metry a potřebujete mít povětšinou ve všem navrch.

Láska a přátelství
Samotný začátek roku bude pro váš milostný život velmi šťastný. Máte totiž tak vysoké komunikační schopnosti, že byste umluvili snad každého. Také v partnerství bude upřímnost základem spokojenosti.

Peníze a práce
V průběhu roku 2012 nebude existovat překážka, na kterou byste si netroufli. Zatímco ostatním bude s koncem tohoto období docházet dech, vy jste stále jako včeličky. Jistá činnost vylepší vaše příjmy.

Rodina a vztahy
Uvědomíte si, že nestíháte všechno tak, jak jste si malovali. V domácnosti proto můžete dojít do konfliktních situací hlavně během letních měsíců. Nakonec vše dopadne ke spokojenosti těch nejmladších.

Zdraví a kondice
Až do podzimu byste měli hlídat zdraví močového měchýře a močového ústrojí celkově. Rok 2012 bude příznivý pro Kozorohy s vysokou hladinou cukru v krvi. Koncem roku vyrazte na preventivní prohlídku.

Horoskop na Rok 2012 - Střelec

1. ledna 2012 v 22:12 | tmrachel |  Horoskopy

Střelec (23.11. - 21.12.)

První polovinu roku prožijete v rodinném kruhu a budete se zajímat hlavně o to, co vás čeká u příbuzenstva. Nejdůležitější pro vás totiž bude pohodová atmosféra v domácnosti, na jejímž základě se všechno ostatní buduje. Od června se potom zaměříte také na další aktivity, jako je zaměstnání nebo kariéra. Plně vám vyhovuje, když se kolem vás neustále něco děje a objevují se nové a nové podněty.

Láska a přátelství
V lásce se budete více zaměřovat na duchovní dimenzi vašeho vztahu a jeho upevňování. Samotný přelom roku bude po milostné stránce nejpříznivější. Budete překvapeni z toho, co všechno na vás čeká.

Peníze a práce
V nadcházejícím roce budete patřit mezi miláčky Štěstěny. Objeví se před vámi jedinečná možnost začít budovat kariéru nebo rozjet vlastní podnikání. K úspěchu vám pomůže i asertivita a zdravý nadhled.

Rodina a vztahy
První část roku budete muset ovládat své touhy vyletět z hnízda a poznávat nové krajiny. Rodina pro vás ovšem představuje těžké závaží. Až během srpna si uvědomíte, že je vám v ní vlastně nejlépe.

Zdraví a kondice
Začátek roku bude ideální pro chirurgické zákroky. Výtečně se budou léčit zejména problémy kardiovaskulárního a kloubního systému. Po odchodu léta si hlídejte váhu, abyste se nezdravě nezakulatili.

Horoskop na Rok 2012 - Štír

1. ledna 2012 v 22:09 | tmrachel |  Horoskopy

Štír (24.10. - 22.11.)

V tomto roce si dáte svůj život konečně do pořádku. Postavení planet vám vrátí schopnost plánovat své záležitosti systematicky a srovnávat veškeré úkoly podle priorit. Výrazný bude vliv na partnerské vztahy a milostný život. Uvědomíte si, zda vůbec mají do budoucna nějakou perspektivu. V milostném i kariérním životě bude zlomový začátek června. Vaše dosavadní předsevzetí a plány vezmou za své.

Láska a přátelství
Chcete-li si zajistit spokojený vztah, bude nutné rozvázat ztuhlý jazyk a říci protějšku, co k němu cítíte. Upřímnost bude letos v lásce nepostradatelná. Místo slov vám postačí i romantické skutky.

Peníze a práce
Lákat vás budou zaměstnání, která mají hlubší smysl a kromě financí přinášejí do vašeho života i podstatnější zážitky. Ze stejného důvodu vás pak bude mrzet finanční ohodnocení méně důležitých kolegů.

Rodina a vztahy
Bude to vypadat tak, že co je v domě, není pro vás. Lákají vás dálky a poznávání tajuplných kultur, ale situace v rodině vám zůstane skryta. Vězte, že vaše přítomnost bude pro ratolesti nezbytná.

Zdraví a kondice
Rok zakončený dvojkou bude problematický, co se kloubů a kožního onemocnění týče. Dále byste měli dbát na to, co v průběhu tohoto roku konzumujete. Kvůli životosprávě vám hrozí civilizační choroby

Horoskop na Rok 2012 - Váhy

1. ledna 2012 v 22:06 | tmrachel |  Horoskopy

Váhy (23.9. - 23.10.)

Ve druhé třetině tohoto roku vás může přepadnout nejistota ohledně budoucnosti současného vztahu. Váháte, zda je nynější protějšek skutečně ten pravý a vidíte na něm spíše pouze jeho negativní stránky. Škarohlídská nálada vás přejde v říjnu, kdy opět vzplanete láskou. Od tohoto podzimního měsíce se také častěji rozmazlujte ve společnosti. Kulturní aktivity a seznamování budou balzámem na duši.

Láska a přátelství
Umění milovat pro vás bude skutečnou vědou. V tomto roce vás nezajímá pouhý zážitek ze sexuálního dobrodružství, ale soustředíte se zejména na hloubku prožitku. Láska bude plnohodnotná a oboustranná.

Peníze a práce
Za vytčenými úspěchy půjdete pomalu, ale jistě. Time-management vám v nadcházejícím roce nebude činit problémy a na kariérní postup bude mít přímý vliv. Vyhnete se přetažení sil a přepracování se.

Rodina a vztahy
Domácí atmosféra bude naštěstí poklidná a harmonická. Zdá se, že vám rok 2012 nepřinese žádné zásadní zvraty. Hlavní pozornost budete věnovat tomu, aby vaše rodina byla zabezpečena hlavně materiálně.

Zdraví a kondice
Vliv dvou dominantních planet Uranu a Saturnu vám může dát v první polovině roku zabrat. Budete se cítit oslabení a bez elánu. Tehdy je nutné uvědomit si své priority. Od září se krev opět rozproudí.

Horoskop na Rok 2012 - Panna

1. ledna 2012 v 22:04 | tmrachel |  Horoskopy

Panna (23.8. - 22.9.)

Mars bude téměř polovinu roku procházet vaším znamením, což vám přinese spoustu jedinečných příležitostí zejména v oblasti kariéry. Nadřízení si budou vážit vašich profesních zkušeností a budou s vámi zacházet se vší vážností. Zelenou budou mít ovšem i jedinci pracující na volné noze. Zdá se, že objevíte díru na trhu a zaplníte ji nějakým vlastním výrobkem. Na vztahy zbude čas až začátkem října.

Láska a přátelství
Na partnerské záležitosti vám nebude zůstávat tolik času, kolik by bylo třeba. Vyplatí se najít si čas od času chvilku jenom pro svého partnera. Jinak by mohl začít hledat lásku a porozumění jinde.

Peníze a práce
Na pracovišti vsaďte v první řadě na pravidelnost a pevné odhodlání. Postavení Neptunu vás totiž může od rozdělaných povinností lákat k volnočasovým aktivitám. A přitom se vám nabídnou takové šance!

Rodina a vztahy
Zatoužíte po tom, mít všechny situace v rodině pevně ve svých rukou. Nezřídka se proto budete snažit blízkým podsunout své názory a nepochopíte, když je odmítnou. Přílišná snaha bude spíše na škodu.

Zdraví a kondice
Hektické životní tempo by se na vás mohlo odrazit prostřednictvím trávicích obtíží a bolestí břicha. Situace se sama uklidní v říjnu, kdy odezní i nervové potíže. Bude to také ideální doba k operacím.

Horoskop na Rok 2012 - Lev

1. ledna 2012 v 22:00 | tmrachel |  Horoskopy

Lev (23.7. - 22.8.)

Nadcházející rok vašeho života nebude poznamenán zásahem žádného škarohlída. Na druhou stranu se vám bohužel nepodaří ani vyhrát ve sportce. Jediné nepříjemnosti, jež vás mohou zaskočit, se budou týkat ledna a února. Ty budou poznamenané chaosem a podvody. Poté už vše nabere stoupavou tendenci a šťastné okamžiky vygradují s příchodem babího léta. Vnitřní klid a harmonie udělají svět příjemnějším.

Láska a přátelství
Lvi, kteří se rozhodovali nad definitivním ukončením současného vztahu, se rozhodnou zůstat. Září a říjen totiž oživí i tu nejfádnější lásku a vrátí do vašeho života vášeň. Zbouráte dřívější konvence.

Peníze a práce
V tomto roce budete hravě podnikat vše, co alespoň minimálně souvisí s řečnickým uměním. Studium, pracovní pohovory i důležité diskuse bez problémů plně ovládnete. Také odkryjete dřívější úspěchy.

Rodina a vztahy
Co se rodiny týče, nebudete se řídit doporučením odborníků ani zkušenějších příbuzných. Dáte na svou intuici a budete se snažit dát dětem to nejlepší. Ke starším potomkům přistupujete jako k přátelům.

Zdraví a kondice
Zásadní zdravotní problémy budou postupně mizet spolu s přibývajícími měsíci tohoto roku. Začne to pěkně od podlahy dolními končetinami a skončí kardiovaskulárním systémem. Pozor na kuřácké nešvary.

Horoskop na Rok 2012 - Rak

1. ledna 2012 v 21:56 | tmrachel |  Horoskopy

Rak (22.6. - 22.7.)

Rok končící dvojkou se pro zrozence Raka zdá být pohodový. Velmi však záleží na tom, jakými lidmi se budete obklopovat. Zatímco jedni vám budou dodávat energii a pozitivní mysl, druzí je z vás budou stejně rychle odčerpávat. To se pak obrátíte do sebe a začnete se více orientovat na duševní smysl života. Kromě meditací a sentimentálního vzpomínání budete hledat také hlavní smysl své existence.

Láska a přátelství
Hlavně závěr letních měsíců bude probíhat velmi bouřlivě. Neovládnete-li svůj temperament a vášeň, vstoupíte do nejednoho partnerského trojúhelníku a rozbijete mnoho křehkých srdcí. Najdete svou múzu.

Peníze a práce
Začátek roku byste měli věnovat administrativním záležitostem. V létě čeká úspěšné období zejména Raky pracující v truhlářském a dřevozpracujícím průmyslu. Konec roku se zaměří na technické profese.

Rodina a vztahy
Na rodinu se obrátíte s přechodem Merkuru do vašeho znamení začátkem července. Vylepší se vzájemná komunikace a budete se zajímat zejména o studijní schopnosti dětí. Jako rodiče je budete motivovat.

Zdraví a kondice
Pozor by si měli dávat zejména lidé narození v začátcích znamení Raka. Těm bude střed roku pomalu, ale jistě upíjet životní elán a energii. Vyhnout by se ovšem všichni měli letmým sexuálním známostem.

Horoskop na Rok 2012 - Blíženci

1. ledna 2012 v 21:53 | tmrachel |  Horoskopy

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Díky ohromnému vlivu Jupitera pro vás bude nový rok ve znamení hlubšího poznání světa. Už v jeho prvních měsících na vlastní kůži pocítíte vliv nepojmenovatelných vyšších sil. Nezřídka vás zláká studium filozofie, astronomie či východního umění. Ruku v ruce s těmito zálibami vás překvapí i touha poznávat skryté kouty naší planety. Značnou část volného času a financí proto vložíte do cestování.

Láska a přátelství
Léto slibuje Blížencům netradiční zážitky. Pro opačné pohlaví máte neodolatelné kouzlo, a tak půjde o to, abyste šanci chytili. Dlouholeté páry budou fungovat na bázi duševního i erotického souznění.

Peníze a práce
Do poloviny května se bude dařit zejména jedincům, pro které je důležitá perfektní komunikace i psaný projev. Naopak na začátek školního roku byste si neměli plánovat pracovní pohovory ani jednání.

Rodina a vztahy
Empatie a dobrosrdečnost vám v tomto roce nebudou scházet, díky čemuž můžete na tajemných místech narazit na prima lidi. Ve svém okolí byste ovšem neměli omlouvat agresivní jednání někoho z blízkých.

Zdraví a kondice
Zatímco vás na jaře potrápí alergie a dýchací obtíže, zbytek roku se zdá být pro zdraví i kondici příznivý. Naučte se aktivně odpočívat při sportu a turistice. Také bude dobré naslouchat svému tělu.

Horoskop na Rok 2012 - Býk

1. ledna 2012 v 21:24 | tmrachel |  Horoskopy

Býk (21.4. - 21.5.)

Průchod Jupitera znamením Býka vám přinese rok plodný na hmotný majetek, nápady a také zdraví. Stejně tak vás obdaruje zájmem o duchovno, zejména pak o filozofii a vzdělání. Býky, kteří v tomto roce začínají nebo naopak končí svá studia, čekají úspěchy. Nadbytek financí byste měli ideálně využít k cestování. I ke svému okolí budete nezvykle dobrosrdeční, což vám umožní zlepšit mezilidské vztahy.

Láska a přátelství
Nadcházející rok vám ukáže, jak sladký může být sexuální život. Postavení planet bude otevřeno milostným dobrodružstvím a navazování nových románků. Nezadaní Býci se mohou těšit na opravdu žhavé léto.

Peníze a práce
Vašemu hospodaření nahrává postavení Marsu v Panně. Nehrozí utrácení, naopak si dáte na úspory pozor. Kariérně se bude dařit zejména tvůrčím lidem a také zaměstnancům ve vzdělávací a ekonomické sféře.

Rodina a vztahy
O rodinu se budete starat hlavně v materiálním slova smyslu. Snaha zabezpečit blízké finančně však nebude stačit. Bude na čase obětovat příbuzným více svého času. Můžete tak vylepšit zpřetrhané vazby.

Zdraví a kondice
V první polovině roku dostanete šanci vylízat se ze všech zdravotních komplikací, které vás sužují. Objevíte totiž jejich skrytou příčinu. S podzimem by však mohl přijít další strašák v podobě stresu.

Horoskop na Rok 2012 - Beran

1. ledna 2012 v 21:21 | tmrachel |  Horoskopy

Beran (21.3. - 20.4.)

První polovina tohoto roku bude probíhat pod nadvládou Panny, která do vašeho života vnese pečlivost, řád, sebedisciplínu a laskavé chování k blízkým. V této době se bude skvěle dařit studentům i Beranům pracujícím na volné noze. Ti si totiž dají dohromady administrativní záležitosti a zjistí, jak jsou na tom finančně. Léto vám přinese trochu italské domácnosti a upřímné rozhovory s partnerem.

Láska a přátelství
Postavení Uranu vás bude tlačit k neustálým změnám, byť se zdá, že nebudou nutné. Svobodní budou mít šanci k seznámení v únoru, březnu a začátkem školního roku. Ani vášeň na sněhu není vyloučena.

Peníze a práce
Veškeré kroky k vylepšení kariéry budou korunovány úspěchem. Nebude vám totiž scházet cílevědomost a jasná vize do budoucna. Během roku objevíte šanci založit vlastní podnikání a splnit si dávné sny.

Rodina a vztahy
Postavení Vah na vás bude mít harmonizující vliv. Pokusíte se vytvořit vlídnou rodinnou atmosféru a bydlení zařídit komfortně, až luxusně. Umělecká práce a zvelebování interiéru vám přirostou k srdci.

Zdraví a kondice
Brzděte se v unáhleném jednání, jež by vám přineslo potíže hlavně se zády, hlavou a lýtky. Teprve Saturn stojící ve Vahách vaše hektické tempo zklidní a bude vás lákat na odpočinek ve wellness centru.