Horoskop na Rok 2012 - Kozoroh

1. ledna 2012 v 22:15 | tmrachel |  Horoskopy

Kozoroh (22.12. - 20.1)

Začátkem roku se budete prát mezi dvěma světy. Postavení planet vás tlačí k manipulativním vzorcům chování, abyste dosáhli svého. Na druhé straně si ovšem budete uvědomovat, že kvalitní vztah nemůže na obdobné bázi existovat. V komunikaci s druhými si dáte dobrý pozor na to, aby vám protistrana nelhala do očí. Budete zkrátka měřit dvěma různými metry a potřebujete mít povětšinou ve všem navrch.

Láska a přátelství
Samotný začátek roku bude pro váš milostný život velmi šťastný. Máte totiž tak vysoké komunikační schopnosti, že byste umluvili snad každého. Také v partnerství bude upřímnost základem spokojenosti.

Peníze a práce
V průběhu roku 2012 nebude existovat překážka, na kterou byste si netroufli. Zatímco ostatním bude s koncem tohoto období docházet dech, vy jste stále jako včeličky. Jistá činnost vylepší vaše příjmy.

Rodina a vztahy
Uvědomíte si, že nestíháte všechno tak, jak jste si malovali. V domácnosti proto můžete dojít do konfliktních situací hlavně během letních měsíců. Nakonec vše dopadne ke spokojenosti těch nejmladších.

Zdraví a kondice
Až do podzimu byste měli hlídat zdraví močového měchýře a močového ústrojí celkově. Rok 2012 bude příznivý pro Kozorohy s vysokou hladinou cukru v krvi. Koncem roku vyrazte na preventivní prohlídku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama