Horoskop na Rok 2012 - Vodnář

1. ledna 2012 v 22:17 | tmrachel |  Horoskopy

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Budete-li v tomto roce chtít něčeho dosáhnout, nedostane se vám toho zadarmo. Může za to postavení Uranu ve znamení Berana, které vás bude v aktivitě brzdit. Pokud nepůjde o zásadní problémy, nechejte čas přirozeně plynout. Nic zásadního byste nezměnili, jen byste se vyčerpali. Až prosinec vám dovolí vložit se do situace nějak razantněji a začít jednat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Láska a přátelství
Tento rok přinese vám i vašemu partnerovi spoustu milých okamžiků. Ani nezadaní Vodnáři nemusí věšet hlavu. Objeví se totiž hned několik příležitostí k flirtu i seznámení. Pozor si dejte na nevěru.

Peníze a práce
Po pracovní stránce bude rok 2012 spíše organizační a administrativní. Uran v Beranu vám totiž dovolí překonat drobné překážky a ostych. Nebudete si připouštět možnost neúspěchu, takže zariskujete.

Rodina a vztahy
Dejte si pozor na chuť pálit mosty a měnit dosavadní jistoty. Láká vás životní svoboda, kvůli čemuž mohou méně stabilní jedinci udělat nějakou hloupost. Naopak se vám naskytne šance založit rodinu.

Zdraví a kondice
Pod vlivem Berana byste si měli hlídat hladinu krevního tlaku. S ním budou souviset bolesti hlavy, potíže se zrakem i nevolnost. Už v samotném začátku roku byste měli začít s pravidelnou relaxací.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama