Horoskop na rok 2013 - Kozoroh

18. ledna 2013 v 15:06 | tmrachel |  Horoskopy

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Již od začátku roku budete velmi trpěliví a intuiční. Zapomeňte na myšlenky, co by mohlo být, kdyby, a raději pracujte na svých touhách. Dostanete skvělou příležitost dosáhnout vašich vytoužených cílů, i když se vám v minulosti mohlo zdát, že se to již nikdy nepodaří. Buďte více spontánní, ale nezapomínejte na své povinnosti. Můžete očekávat i zlepšení finanční situace a dosažení úspěchu. Na vrcholu se cítíte nejlépe.

Láska a přátelství
Vaše sexuální touha bude velmi silná. Nejdříve se však přesvědčte, zda za to objekt vašeho zájmu skutečně stojí. V létě si dejte pozor na větší množství obdivovatelů. Mohlo by to vést ke spoustě zmatků.

Peníze a práce
V únoru vám Mars dodá dostatek energie k objevení toho, co doopravdy chcete. Ve druhé polovině roku si dávejte pozor na přetížení. Naplánujte si raději vše pečlivě do kalendáře a nezapomeňte na relaxaci.

Rodina a vztahy
Bude vám připadat, že vaše děti začínají až moc prosazovat své já. Nebojte se, Saturn dokáže zajistit ve vašich vzájemných vztazích stabilitu. Po celý rok se budete cítit zavázáni láskou svým nejmilovanějším.

Zdraví a kondice
Hlídejte si kosti a klouby. V létě dodržujte životosprávu, dopřejte si i maso. Jeho nedostatek by mohl způsobit únavu, která by nepříznivě ovlivnila vaší psychiku. Vašim kloubům udělá dobře pobyt u moře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama