Horoskop na rok 2013 - Štír

18. ledna 2013 v 15:01 | tmrachel |  Horoskopy

Štír (24.10. - 22.11.)

Přitahovat vás budou myšlenky na zajištění budoucnosti, ať po stránce finanční či vztahové. Vaše umění sebekontroly bude obrovské, ostatní mohou mít problémy s rozeznáním, co se ve vás děje a mohou být překvapeni z vašich rozhodnutí. Vy si za nimi ale budete stát. V červenci můžete využít vlivu hvězd v řešení právních sporů. Co se týče dosahování cílů, jste v tomto roce nejsilnějšími kandidáty zvěrokruhu.

Láska a přátelství
Sex pro vás nebude znamenat nic laciného, svému protějšku budete věrní. V dubnu se mějte na pozoru a komunikujte otevřeně, jinak by mohlo dojít k nepochopení. Nezadaní naváží vztah, který bude mít budoucnost.

Peníze a práce
V profesním životě dosáhnete nových výšin, změny v kariéře vás neminou. Otevře se před vámi i možnost dostat se do vedoucí pozice. Červenec přinese zlepšení finanční situace, ale raději moc nerozhazujte.

Rodina a vztahy
Záležitosti rodinného života pro vás budou velmi silné. Svou lásku budete dávat najevo partnerovi, dětem i rodičům. Za každou cenu budete všem pomáhat, jakmile u nich zpozorujete nějaké trápení.

Zdraví a kondice
Nemusíte se obávat žádných vážnějších problémů, ale nevyhnete se krátkodobým potížím. V květnu vás mohou provázet potíže krku. Buďte obezřetní při sportování. Pluto vám ale dopřeje rychlou regeneraci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama