Horoskop na rok 2013 - Střelec

18. ledna 2013 v 15:04 | tmrachel |  Horoskopy

Střelec (23.11. - 21.12.)

Do nového roku vkročíte s velkými plány a se zápalem se pustíte do aktivit mimo domov. Bude vám vyhovovat být mezi více lidmi, což se vám díky vaší otevřenosti bude dařit. V květnu a červnu se přesvědčíte o tom, co skutečně chcete. Pokud odhodíte velké nároky, štěstěna vás bude provázet v podnikání i v partnerských záležitostech. Vaše osobnost rozkvete v tomto roce do nepřehlédnutelného duchovního charismatu.

Láska a přátelství
Čeká vás rok bohatý na milostná dobrodružství. Hlavně na přelomu března a dubna budete lásku přitahovat jako magnet. Budete velmi spontánní a otevření. Dobře si ale vyberte na koho vystřelíte svůj šíp.

Peníze a práce
V únoru trochu přibrzděte, některé věci se vám budou zdát nespravedlivé a můžete být napjatí. V září očekávejte dobré pracovní období. Vaše finance budou v tomto roce mnohem uspokojivější než dříve.

Rodina a vztahy
Nejideálnějším měsícem pro rodinné zázemí bude září. Spojte své záliby se zájmy svých dětí. Sport nebo turistika vás nabijí energií. Děti naučíte potřebnému nadhledu a nalijete jim do žil kus svého optimismu.

Zdraví a kondice
Díky vašemu optimismu se nemusíte bát žádných psychických problémů. Můžete se ale potýkat s onemocněním průdušek. Pokud máte sedavé zaměstnání, zaměřte se na sportovní aktivity. Ideální je běh nebo tanec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leanda Leanda | Web | 19. července 2017 v 0:16 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone6Plus. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobnosti WEB!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama