Horoskop na rok 2013 - Vodnář

18. ledna 2013 v 15:11 | tmrachel |  Horoskopy

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Budete neustále obklopeni přáteli. Díky vaší originalitě budete vždy připraveni ke změně tématu hovoru, což k vám bude ostatní velmi přitahovat. První tři měsíce tedy očekávejte mnoho nabídek ke společenským akcím. Naučte se ale také říkat rázné NE a nenechte se zahltit požadavky. Rok 2013 vám přinese ty nejlepší životní šance, můžete se dočkat úspěchu. Jen odpočinek musíte odložit na později.

Láska a přátelství
V lednu vám přinese Mars touhu po lásce. Zadaní, budete mít tendence vzbuzovat ve svém protějšku zbytečnou žárlivost, nic nepokoušejte! Nezadaní narazí na lásku v práci nebo ve studijním prostředí.

Peníze a práce
Na jaře budete nabití energií, bude se vám dařit v počítačových technologiích, ekologii, biologii, v politice a sociálních věcech. Jelikož budete stále přinášet nové a nové nápady, budete velmi žádaní.

Rodina a vztahy
Pokud chcete rodinu více stmelit, najděte si čas na společné radosti. Kvůli Saturnu můžete mít obavy ze ztráty jistot a rodinného zázemí. Jen to ale jen zkouška, kterou ustojíte a u vás doma opět zavládne klid.

Zdraví a kondice
V lednu si dejte pozor na výskyt křečových žil na spodní části nohou. Najděte si čas pro svůj organismus, dopřejte si masáže nohou s voňavým masážním olejem, uvolníte se podpoříte tím krevní oběh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama