Květen 2014

Horoskop na rok 2014 - Ryby

5. května 2014 v 11:53 | tmrachel |  Horoskopy


Ryby (21.2. - 20.3.)

Po celý rok budete nesmírně empatičtí, dokážete se dokonale vcítit do nálady lidí okolo vás, což je přiměje k tomu, že se vám začnou sami od sebe svěřovat se svými problémy. Dobře se uplatníte zejména v uměleckých kruzích nebo v humanitární sféře, ideálně vám sednou především skupinové aktivity. Neopomínejte ani rodinu či přátele a věnujte jim maximum času. Hlavně si všechno dobře zorganizujte.

Láska a přátelství
V milostné oblasti zatoužíte po člověku, s nímž byste dokázali duševně splynout, máte ale tendenci si případného partnera příliš idealizovat. V manželství se vám podaří oživit vyhaslou vášeň.

Peníze a práce
Jupiter ve znamení Raka posílí vaši pracovní sebeúctu a přinese také dostatek příležitostí k vyšším ziskům. Někteří z vás si v srpnu zvýší prestiž prostřednictvím milostné aférky se svým nadřízeným.

Rodina a vztahy
Ačkoli se hodláte angažovat hlavně v pracovní sféře, rodina pro vás bude vším. Svým blízkým neodmítnete žádnou pomoc a občas půjdete až za hranice svých možností. V létě se společně vydejte k moři.

Zdraví a kondice
Letos se vyhýbejte především alkoholu. Pokud už jdete na nějaký večírek, pijte s mírou nebo raději rovnou přesedlejte na nealko. Prospěje to nejenom vašim játrům a ledvinám, ale hlavně vaší psychice.

Horoskop na rok 2014 - Vodnář

5. května 2014 v 11:51 | tmrachel |  Horoskopy


Vodnář (21.1. - 20.2.)

Díky své nekonvenčnosti a lásce k experimentům budete nesmírně oblíbení všude, kam vkročíte. S vámi se vždy objeví i svěží závan inovace, originality a revoluce. Letos se konečně zúročí vaše snahy, které v minulosti vycházely spíš naprázdno. Události vás přinutí k tomu, že se budete muset věnovat nejenom svojí práci, ale i osobnímu životu. Čeká vás sice tvrdá práce, ale také sladká odměna.

Láska a přátelství
Někteří Vodnáři neustojí komplikace ve vztazích, pozor si dávejte hlavně v srpnu a v listopadu, což jsou krizové měsíce. Sexuální rutina vám bude letos naprosto cizí, zatoužíte po něčem vzrušujícím.

Peníze a práce
S hlavou plnou nápadů jste pro svoji firmu cenným přínosem, takže se brzy dočkáte ze strany nadřízených patřičného ocenění. Naučíte se spoustu nových věcí a finančně na tom také nebudete nijak zle.

Rodina a vztahy
V rodině se dočkáte mnoha nedorozumění. Některá vzniknou kvůli vašim častým přesčasům, jiná zase kvůli zanedbávání domácích povinností. Své potomky milujete, musíte jim ale stanovit určité hranice.

Zdraví a kondice
V tomto roce vás může pronásledovat strach z nevyléčitelných nemocí, což zvýší váš zájem o zdravotní problematiku. Vaše obavy jsou zbytečné, stačí dbát na prevenci, pravidelně se hýbat a zdravě jíst.

Horoskop na rok 2014 - Kozoroh

5. května 2014 v 11:50 | tmrachel |  Horoskopy


Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V průběhu tohoto roku budete spoléhat především na sebe. Neodradí vás ani ty největší neúspěchy, i přes sebevětší překážky nakonec dosáhnete vítězství. Svůj život byste měli lépe sladit s potřebami lidí kolem sebe, pak vám půjde všechno mnohem snáz. Zřejmě se dočkáte poměrně radikální změny, která obrátí váš život úplně jiným směrem. V tomto roce sklidíte plody toho, co jste zaseli v minulosti.

Láska a přátelství
Jupiter přináší kromě romantických chvilek také možnost svatby, příchod nového protějšku anebo rozchodu, všechno tedy zůstává otevřené. Od srpna se mohou všichni Kozorozi těšit na sexuální explozi.

Peníze a práce
V zaměstnání se pokusíte uspět především prostřednictvím své disciplíny a smyslu pro zodpovědnost, což se vám také brzy podaří. Hledáte-li si novou práci, v srpnu nebo v září se konečně dočkáte.

Rodina a vztahy
Rádi byste v tomto roce trávili mnohem víc času s rodinou, bohužel vám to nebude umožněno. Tento problém se stane v prvním pololetí předmětem neustálých sporů, nebe se u vás doma vyjasní až v létě.

Zdraví a kondice
Od ledna do srpna si hlídejte životosprávu, jinak se ocitnete na nejlepší cestě k žaludečním vředům. Nesnažte se opájet myšlenkou, že jste ze železa, a dbejte na to, abyste se zbytečně nepřetěžovali.

Horoskop na rok 2014 - Střelec

5. května 2014 v 11:48 | tmrachel |  Horoskopy


Střelec (23.11. - 21.12.)

Chcete-li v letošním roce opravdu uspět, je nutné, abyste se naučili vytrvalosti a soustředění. Nemůžete neustále přeskakovat od jedné věci k druhé jenom proto, že vás začíná nudit. Nezaměřujte svoji pozornost pouze na sebe, ale dejte šanci k vyjádření také ostatním, i oni vám mají jistě co říct. Nemalá investice do vyššího vzdělání se vám časem mnohonásobně vrátí, hlavně nechtějte všechno hned.

Láska a přátelství
Patříte ke znamením, která bez lásky téměř nedokážou existovat. Letos se rozhodnete maximálně zazářit a oslnit každého, kdo se ocitne ve vašem zorném poli. Jste-li zadaní, používejte zdravý rozum.

Peníze a práce
Hvězdy pomohou utáhnout uzdu vaší finanční rozmařilosti, což vám v důsledku přinese mnohem víc peněz, navíc se objeví i další finanční injekce. V zaměstnání posílíte svoje organizační schopnosti.

Rodina a vztahy
Rodina vás bude opravdu milovat, protože nezkazíte žádnou legraci a dokážete své nejbližší bavit celé dlouhé hodiny. Na druhou stranu jim nezbude nic jiného, než se vyrovnat s vaší častou náladovostí.

Zdraví a kondice
Přestože budete až na pár mírnějších viróz zdraví jako rybičky, neměli byste podceňovat prevenci. Důležité jsou pro vás především pravidelné pohybové aktivity na čerstvém vzduchu a zdravá strava.

Horoskop na rok 2014 - Štír

5. května 2014 v 11:47 | tmrachel |  Horoskopy


Štír (24.10. - 22.11.)

Nesmírná vitalita spolu s optimistickým přístupem vám pomohou vyřešit mnohé krizové situace, do nichž se v tomto roce dostanete. Slovo prohra letos ve svém slovníku opravdu nenajdete. Zvýší se váš zájem o filozofické či duchovní disciplíny, za všemi událostmi budete hledat vyšší smysl. Od července vás osud vystaví větší zátěži i zodpovědnosti, ale vy se jen tak lehce nevzdáte a neztratíte naději.

Láska a přátelství
Od února si začnete pomalu, ale jistě plnit své erotické sny. Podaří se vám totiž najít někoho, kdo je naladěn na stejnou vlnovou délku jako vy. V manželství si dejte pozor na zbytečnou žárlivost.

Peníze a práce
Od srpna se stane vaše zaměstnání naprostou prioritou. Nabídne se vám možnost častěji cestovat nebo komunikovat se zahraničím. Zřejmě se také objeví nabídka práce, po níž jste toužili celý svůj život.

Rodina a vztahy
Zvelebování domova vás letos příliš lákat nebude, spíš se zaměříte na to, abyste dokázali úspěšně sladit práci a rodinu a získali pro své blízké dostatek času. Na dovolenou vyjeďte v průběhu června.

Zdraví a kondice
I když se budete po celý rok těšit z výborné fyzické i psychické kondice, neměli byste to brát jako samozřejmost. Zdraví je dar, o nějž můžete kdykoli přijít, proto musíte sledovat potřeby svého těla.

Horoskop na rok 2014 - Váhy

5. května 2014 v 11:45 | tmrachel |  Horoskopy


Váhy (23.9. - 23.10.)

Většina zrozenců ve znamení Vah dostane příležitost vyniknout v umělecké sféře, která je jim odjakživa velmi blízká. Všechno ale nebude probíhat v dokonalé harmonii, škodolibý Uran se vám několikrát pokusí pořádně zamotat hlavu. V průběhu roku se ve vašem životě vyskytnou mnohé krizové situace, které mohou vyžadovat rychlé řešení, vy byste ale měli zůstat za všech okolností velmi diplomatičtí.

Láska a přátelství
Ačkoliv v tomto roce zatoužíte po velkých milostných experimentech, hvězdy vám radí, abyste příliš neriskovali. To se týká hlavně zadaných, nezadaní si samozřejmě mohou nějaký ten flirtík dovolit.

Peníze a práce
Vaše pracovní úspěchy budou v letošním roce založeny především na oboustranně výhodné spolupráci v nějaké větší skupině. Od srpna se také zlepší vaše finanční situace a dostanete se konečně do plusu.

Rodina a vztahy
Uděláte všechno pro to, abyste si doma vytvořili harmonické prostředí. Nový nábytek i doplňky vyberete opravdu skvěle, rodina pochválí váš vkus. A pokud se někdy objeví mráček, rychle ho zaženete.

Zdraví a kondice
Jakýkoli stres, jemuž budete vystaveni, vám způsobí nepříjemné napětí, které může doprovázet bolest hlavy či hučení v uších. Nezapomínejte na odpočinek, choďte na procházky do přírody, relaxujte.

Horoskop na rok 2014 - Panna

5. května 2014 v 11:43 | tmrachel |  Horoskopy


Panna (23.8. - 22.9.)

Na začátku roku se dočkáte mnohých příznivých událostí, sami ale moc dobře víte, že úspěch si musíte zasloužit a bez práce ničeho nedosáhnete. Všechno, do čeho se v tomto roce pustíte, v sobě ponese hluboký duchovní podtext. Vytříbí se vaše mezilidské vztahy, některé vaši proměnu nepřežijí a vy se tak dočkáte trpkého zklamání, jiné se naopak překvapivě posílí a vznikne neobyčejně pevné pouto.

Láska a přátelství
V lásce zažijete méně komplikovaných situací než loni. I když nejste příliš zdatnými svůdci, hvězdy vám přesto v průběhu léta přihrají pár potencionálních protějšků. Vybírejte srdcem, ale i rozumem.

Peníze a práce
Nejlepší finanční rozhodnutí učiníte v únoru nebo v srpnu, což jsou také nejvhodnější měsíce pro větší investice. Po celý rok se věnujte dalšímu vzdělávání, nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit.

Rodina a vztahy
V první půlce roku se budete snažit najít rovnováhu mezi zaměstnáním a rodinou, což nepůjde vždy podle vašich představ. V srpnu se mohou objevit nepříjemnosti, které časem vyústí v dlouhodobou krizi.

Zdraví a kondice
Letos se vás zmocní lehká hypochondrie, což vás přiměje k tomu, abyste každé píchnutí hned považovali za vážnou chorobu. Zřejmě se bude jednat pouze o úbytek energie, proto o sebe dobře pečujte.

Horoskop na rok 2014 - Lev

5. května 2014 v 11:40 | tmrachel |  Horoskopy


Lev (23.7. - 22.8.)

V první polovině roku vám Jupiter umožní, abyste v sobě objevili nové schopnosti a vlastnosti, které vám přinesou vnitřní radost. Od léta se to odrazí také v reálném světě, dočkáte se zřejmě cestování, změny životního stylu a pracovních úspěchů. Nejvíce se však letos hodláte angažovat v osobním životě. Hlídejte si, aby vás to množství aktivit nezavalilo, hodně odpočívejte a pečujte o své tělo.

Láska a přátelství
Nezadaní při svých snahách najít konečně odpovídající protějšek doslova zazáří. Nejvíce se vám bude dařit v květnu a v září, vaší ohnivé dynamičnosti téměř nikdo neodolá. Zadaní zatouží po změně.

Peníze a práce
Úspěšný rok čeká především umělce a kreativce. Polepšíte si finančně, nejlepší obchody uděláte v listopadu a v prosinci. Někteří Lvi se budou muset zamyslet nad tím, zda není čas na změnu profese.

Rodina a vztahy
Domů si budete chodit v tomto roce hlavně odpočinout, proto vás vyvedou z míry i drobnější potíže, které se objeví. Transakce s nemovitostmi nechte na úplný závěr roku, kdy nastanou příznivé podmínky.

Zdraví a kondice
V zimních měsících vám hrozí především zvýšená únava, také se u vás projeví sklony k depresím, přece jen potřebujete ke svému životu dostatek slunečního svitu. V létě se může objevit zánět spojivek.

Horoskop na rok 2014 - Rak

5. května 2014 v 11:19 | tmrachel |  Horoskopy


Rak (22.6. - 22.7.)

Příznivé astrologické konstelace vás vybaví neskutečnou odvahou a vytrvalostí, s nimiž si půjdete tvrdě za svým. V první polovině roku se budete věnovat osobním záležitostem, čili rodině, dětem, koníčkům a hlavně společenskému životu. Mnoho Raků se ponoří do fantazií ukrytých v hlubinách své duše, přesto byste ale měli zůstat nohama pevně na zemi. Naslouchejte svojí intuici, ta vás nezklame.

Láska a přátelství
Se svými nereálnými představami z říše snů občas pořádně narazíte. O něco lepší to bude od července do září, kdy potkáte člověka, jenž by vás mohl zajímat. Dejte si ale pozor na lásku na první pohled!

Peníze a práce
Čeká vás rok pod vládou Uranu, který klade důraz na moderní technologie. Budete se muset naučit řadu nových věcí a absolvovat mnohá školení. Od léta se zvýší vaše příjmy a začne se vám víc dařit.

Rodina a vztahy
V tomto roce se ocitnete v mnoha krizových situacích, kdy budete potřebovat maximální podporu rodiny. Ze svého domova vybudujete útulné hnízdečko, které se stane vaším útočištěm před nepřízní osudu.

Zdraví a kondice
Pokud se někteří z vás rozhodnou pomoci přírodě ve spolupráci s plastickým chirurgem, za ideální měsíce pro zákroky můžete považovat srpen a září. Na jaře si dávejte pozor na záněty z prochladnutí.

Horoskop na rok 2014 - Blíženci

5. května 2014 v 11:15 | tmrachel |  Horoskopy


Blíženci (22.5. - 21.6.)

S trpělivostí v tomto roce příliš nepočítejte, váš pověstný neklid, jenž vás neustále pohání z místa na místo, se naopak ještě prohloubí. Nabídka aktivit bude tak široká, že se občas nedokážete rozhodnout, čemu se máte vlastně věnovat. Prioritou by pro vás měly být finance a společenské kontakty. Mnozí z vás zřejmě zatouží po totální změně svého vzhledu. Pozor na lidi, kteří se vás pokusí využít!

Láska a přátelství
V lásce dokážete být natolik proměnliví a nevyzpytatelní, že k sobě přitáhnete řadu zajímavých lidí. Tentokrát se vám ale flirt nemusí vyplatit. Manželské páry by se měly pokusit oživit svůj vztah.

Peníze a práce
Ačkoli to ve vašem zaměstnání zpočátku bude poněkud chaotické, nakonec se dočkáte spravedlivé odměny v podobě zvýšení platu. Někteří z vás se konečně zbaví dluhů, dobře si povedete i v investování.

Rodina a vztahy
Přestože se v tomto roce hodláte zdržovat doma naprosto minimálně, na zábavu se svými nejbližšími či přáteli si vždycky nějaký čas najdete. Rodinná komunikace bude ideální hlavně v srpnu a v říjnu.

Zdraví a kondice
Problémem v tomto roce může být hlavně rozkolísaná psychika. Mnozí Blíženci budou trpět různými neurózami nebo psychosomatickými potížemi. Pomoc vám poskytne především klid a návštěva psychologa.

Horoskop na rok 2014 - Býk

5. května 2014 v 11:10 | tmrachel |  Horoskopy


Býk (21.4. - 21.5.)

V roce 2014 byste se měli zaměřit především na oblast rodiny a vztahů, v níž máte jisté mezery. Také se pokusíte dokončit všechno, co jste v minulém roce nestihli. Nejprve si ale ujasněte, co vlastně chcete a v čem spočívají vaše hlavní priority. Od července pocítíte nutkavou touhu po změně a začnete se zajímat o hlubší podstatu života, přičemž se stanete vnímavější k palčivým sociálním otázkám.

Láska a přátelství
Nezadaní se budou těšit z hřejivé přízně Venuše, která se je chystá hýčkat. Vybaví vás sexappealem, jenž přiláká do vašeho života někoho nového. V manželství vás naopak čeká velmi obtížné rozhodování.

Peníze a práce
V prvních měsících roku se vám podaří významně rozjet vaše podnikání, k čemuž vám pomůže hlavně spojení s velmi schopnou osobou. Zaměstnanci díky svým dobrým nápadům získají šanci na kariérní postup.

Rodina a vztahy
Vaším ochráncem se stane Jupiter, který vám pomůže napravit pošramocené rodinné vztahy. Na červen si naplánujte dovolenou u moře, kde vás budou hýčkat horké sluneční paprsky a vlahé mořské vlny.

Zdraví a kondice
Hlídejte si hlavně přejídání, určitě se vám nechce mořit s dietami, pokud byste přibrali nějaké to kilo navíc. V listopadu na vás dolehne stres, objeví se problémy se svalovou ztuhlostí a únavou.

Horoskop na rok 2014 - Beran

5. května 2014 v 11:03 | tmrachel |  Horoskopy


Beran (21.3. - 20.4.)

Téměř po celý rok se budete nacházet pod vládou Uranu, který nejednou vystrčí růžky a zlomyslně vám postaví do cesty řadu nepříjemností. Jako hojivý balzám na utržené rány však přijdou i okamžiky štěstí, kterými vás od léta začne obdarovávat Jupiter. Přidáte-li k tomu všemu hektické tempo, nemůžete se divit, že váš život bude chvílemi připomínat zběsilou jízdu na rychle se otáčejícím kolotoči.

Láska a přátelství
Začátek roku se příliš nevydaří, v lásce budete trochu váhaví a nejistí. V létě si to ovšem vynahradíte a naplno uplatníte svůj dobyvatelský instinkt. Zaměřte se ale spíš na kvalitu než na kvantitu.

Peníze a práce
V pracovní oblasti vás čekají velké změny k lepšímu, nebude to ale hned, váš vládce Mars ve zpětném chodu zbrzdí vývoj situace. Od června se začnou věci víc hýbat a na podzim už budete za vodou.

Rodina a vztahy
Mars s Venuší v závěsu vás budou ponoukat k tomu, abyste se konečně pustili do odkládané rekonstrukce či zkrášlení vašeho příbytku. Starší i mladší děti vám udělají radost svými školními výsledky.

Zdraví a kondice
Zdravotně na tom budete vcelku dobře, nehrozí vám žádná vážnější onemocnění. V první polovině roku se však může objevit zvýšená únava či infekce, proto byste se neměli nějak výrazně přetěžovat.