Horoskop na rok 2014 - Býk

5. května 2014 v 11:10 | tmrachel |  Horoskopy


Býk (21.4. - 21.5.)

V roce 2014 byste se měli zaměřit především na oblast rodiny a vztahů, v níž máte jisté mezery. Také se pokusíte dokončit všechno, co jste v minulém roce nestihli. Nejprve si ale ujasněte, co vlastně chcete a v čem spočívají vaše hlavní priority. Od července pocítíte nutkavou touhu po změně a začnete se zajímat o hlubší podstatu života, přičemž se stanete vnímavější k palčivým sociálním otázkám.

Láska a přátelství
Nezadaní se budou těšit z hřejivé přízně Venuše, která se je chystá hýčkat. Vybaví vás sexappealem, jenž přiláká do vašeho života někoho nového. V manželství vás naopak čeká velmi obtížné rozhodování.

Peníze a práce
V prvních měsících roku se vám podaří významně rozjet vaše podnikání, k čemuž vám pomůže hlavně spojení s velmi schopnou osobou. Zaměstnanci díky svým dobrým nápadům získají šanci na kariérní postup.

Rodina a vztahy
Vaším ochráncem se stane Jupiter, který vám pomůže napravit pošramocené rodinné vztahy. Na červen si naplánujte dovolenou u moře, kde vás budou hýčkat horké sluneční paprsky a vlahé mořské vlny.

Zdraví a kondice
Hlídejte si hlavně přejídání, určitě se vám nechce mořit s dietami, pokud byste přibrali nějaké to kilo navíc. V listopadu na vás dolehne stres, objeví se problémy se svalovou ztuhlostí a únavou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama