Horoskop na rok 2014 - Kozoroh

5. května 2014 v 11:50 | tmrachel |  Horoskopy


Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V průběhu tohoto roku budete spoléhat především na sebe. Neodradí vás ani ty největší neúspěchy, i přes sebevětší překážky nakonec dosáhnete vítězství. Svůj život byste měli lépe sladit s potřebami lidí kolem sebe, pak vám půjde všechno mnohem snáz. Zřejmě se dočkáte poměrně radikální změny, která obrátí váš život úplně jiným směrem. V tomto roce sklidíte plody toho, co jste zaseli v minulosti.

Láska a přátelství
Jupiter přináší kromě romantických chvilek také možnost svatby, příchod nového protějšku anebo rozchodu, všechno tedy zůstává otevřené. Od srpna se mohou všichni Kozorozi těšit na sexuální explozi.

Peníze a práce
V zaměstnání se pokusíte uspět především prostřednictvím své disciplíny a smyslu pro zodpovědnost, což se vám také brzy podaří. Hledáte-li si novou práci, v srpnu nebo v září se konečně dočkáte.

Rodina a vztahy
Rádi byste v tomto roce trávili mnohem víc času s rodinou, bohužel vám to nebude umožněno. Tento problém se stane v prvním pololetí předmětem neustálých sporů, nebe se u vás doma vyjasní až v létě.

Zdraví a kondice
Od ledna do srpna si hlídejte životosprávu, jinak se ocitnete na nejlepší cestě k žaludečním vředům. Nesnažte se opájet myšlenkou, že jste ze železa, a dbejte na to, abyste se zbytečně nepřetěžovali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama