Horoskop na rok 2014 - Lev

5. května 2014 v 11:40 | tmrachel |  Horoskopy


Lev (23.7. - 22.8.)

V první polovině roku vám Jupiter umožní, abyste v sobě objevili nové schopnosti a vlastnosti, které vám přinesou vnitřní radost. Od léta se to odrazí také v reálném světě, dočkáte se zřejmě cestování, změny životního stylu a pracovních úspěchů. Nejvíce se však letos hodláte angažovat v osobním životě. Hlídejte si, aby vás to množství aktivit nezavalilo, hodně odpočívejte a pečujte o své tělo.

Láska a přátelství
Nezadaní při svých snahách najít konečně odpovídající protějšek doslova zazáří. Nejvíce se vám bude dařit v květnu a v září, vaší ohnivé dynamičnosti téměř nikdo neodolá. Zadaní zatouží po změně.

Peníze a práce
Úspěšný rok čeká především umělce a kreativce. Polepšíte si finančně, nejlepší obchody uděláte v listopadu a v prosinci. Někteří Lvi se budou muset zamyslet nad tím, zda není čas na změnu profese.

Rodina a vztahy
Domů si budete chodit v tomto roce hlavně odpočinout, proto vás vyvedou z míry i drobnější potíže, které se objeví. Transakce s nemovitostmi nechte na úplný závěr roku, kdy nastanou příznivé podmínky.

Zdraví a kondice
V zimních měsících vám hrozí především zvýšená únava, také se u vás projeví sklony k depresím, přece jen potřebujete ke svému životu dostatek slunečního svitu. V létě se může objevit zánět spojivek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama