Horoskop na rok 2014 - Panna

5. května 2014 v 11:43 | tmrachel |  Horoskopy


Panna (23.8. - 22.9.)

Na začátku roku se dočkáte mnohých příznivých událostí, sami ale moc dobře víte, že úspěch si musíte zasloužit a bez práce ničeho nedosáhnete. Všechno, do čeho se v tomto roce pustíte, v sobě ponese hluboký duchovní podtext. Vytříbí se vaše mezilidské vztahy, některé vaši proměnu nepřežijí a vy se tak dočkáte trpkého zklamání, jiné se naopak překvapivě posílí a vznikne neobyčejně pevné pouto.

Láska a přátelství
V lásce zažijete méně komplikovaných situací než loni. I když nejste příliš zdatnými svůdci, hvězdy vám přesto v průběhu léta přihrají pár potencionálních protějšků. Vybírejte srdcem, ale i rozumem.

Peníze a práce
Nejlepší finanční rozhodnutí učiníte v únoru nebo v srpnu, což jsou také nejvhodnější měsíce pro větší investice. Po celý rok se věnujte dalšímu vzdělávání, nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit.

Rodina a vztahy
V první půlce roku se budete snažit najít rovnováhu mezi zaměstnáním a rodinou, což nepůjde vždy podle vašich představ. V srpnu se mohou objevit nepříjemnosti, které časem vyústí v dlouhodobou krizi.

Zdraví a kondice
Letos se vás zmocní lehká hypochondrie, což vás přiměje k tomu, abyste každé píchnutí hned považovali za vážnou chorobu. Zřejmě se bude jednat pouze o úbytek energie, proto o sebe dobře pečujte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama