Horoskop na rok 2014 - Ryby

5. května 2014 v 11:53 | tmrachel |  Horoskopy


Ryby (21.2. - 20.3.)

Po celý rok budete nesmírně empatičtí, dokážete se dokonale vcítit do nálady lidí okolo vás, což je přiměje k tomu, že se vám začnou sami od sebe svěřovat se svými problémy. Dobře se uplatníte zejména v uměleckých kruzích nebo v humanitární sféře, ideálně vám sednou především skupinové aktivity. Neopomínejte ani rodinu či přátele a věnujte jim maximum času. Hlavně si všechno dobře zorganizujte.

Láska a přátelství
V milostné oblasti zatoužíte po člověku, s nímž byste dokázali duševně splynout, máte ale tendenci si případného partnera příliš idealizovat. V manželství se vám podaří oživit vyhaslou vášeň.

Peníze a práce
Jupiter ve znamení Raka posílí vaši pracovní sebeúctu a přinese také dostatek příležitostí k vyšším ziskům. Někteří z vás si v srpnu zvýší prestiž prostřednictvím milostné aférky se svým nadřízeným.

Rodina a vztahy
Ačkoli se hodláte angažovat hlavně v pracovní sféře, rodina pro vás bude vším. Svým blízkým neodmítnete žádnou pomoc a občas půjdete až za hranice svých možností. V létě se společně vydejte k moři.

Zdraví a kondice
Letos se vyhýbejte především alkoholu. Pokud už jdete na nějaký večírek, pijte s mírou nebo raději rovnou přesedlejte na nealko. Prospěje to nejenom vašim játrům a ledvinám, ale hlavně vaší psychice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama