Horoskop na rok 2014 - Štír

5. května 2014 v 11:47 | tmrachel |  Horoskopy


Štír (24.10. - 22.11.)

Nesmírná vitalita spolu s optimistickým přístupem vám pomohou vyřešit mnohé krizové situace, do nichž se v tomto roce dostanete. Slovo prohra letos ve svém slovníku opravdu nenajdete. Zvýší se váš zájem o filozofické či duchovní disciplíny, za všemi událostmi budete hledat vyšší smysl. Od července vás osud vystaví větší zátěži i zodpovědnosti, ale vy se jen tak lehce nevzdáte a neztratíte naději.

Láska a přátelství
Od února si začnete pomalu, ale jistě plnit své erotické sny. Podaří se vám totiž najít někoho, kdo je naladěn na stejnou vlnovou délku jako vy. V manželství si dejte pozor na zbytečnou žárlivost.

Peníze a práce
Od srpna se stane vaše zaměstnání naprostou prioritou. Nabídne se vám možnost častěji cestovat nebo komunikovat se zahraničím. Zřejmě se také objeví nabídka práce, po níž jste toužili celý svůj život.

Rodina a vztahy
Zvelebování domova vás letos příliš lákat nebude, spíš se zaměříte na to, abyste dokázali úspěšně sladit práci a rodinu a získali pro své blízké dostatek času. Na dovolenou vyjeďte v průběhu června.

Zdraví a kondice
I když se budete po celý rok těšit z výborné fyzické i psychické kondice, neměli byste to brát jako samozřejmost. Zdraví je dar, o nějž můžete kdykoli přijít, proto musíte sledovat potřeby svého těla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama