Horoskop na rok 2014 - Střelec

5. května 2014 v 11:48 | tmrachel |  Horoskopy


Střelec (23.11. - 21.12.)

Chcete-li v letošním roce opravdu uspět, je nutné, abyste se naučili vytrvalosti a soustředění. Nemůžete neustále přeskakovat od jedné věci k druhé jenom proto, že vás začíná nudit. Nezaměřujte svoji pozornost pouze na sebe, ale dejte šanci k vyjádření také ostatním, i oni vám mají jistě co říct. Nemalá investice do vyššího vzdělání se vám časem mnohonásobně vrátí, hlavně nechtějte všechno hned.

Láska a přátelství
Patříte ke znamením, která bez lásky téměř nedokážou existovat. Letos se rozhodnete maximálně zazářit a oslnit každého, kdo se ocitne ve vašem zorném poli. Jste-li zadaní, používejte zdravý rozum.

Peníze a práce
Hvězdy pomohou utáhnout uzdu vaší finanční rozmařilosti, což vám v důsledku přinese mnohem víc peněz, navíc se objeví i další finanční injekce. V zaměstnání posílíte svoje organizační schopnosti.

Rodina a vztahy
Rodina vás bude opravdu milovat, protože nezkazíte žádnou legraci a dokážete své nejbližší bavit celé dlouhé hodiny. Na druhou stranu jim nezbude nic jiného, než se vyrovnat s vaší častou náladovostí.

Zdraví a kondice
Přestože budete až na pár mírnějších viróz zdraví jako rybičky, neměli byste podceňovat prevenci. Důležité jsou pro vás především pravidelné pohybové aktivity na čerstvém vzduchu a zdravá strava.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama