Horoskop na rok 2014 - Váhy

5. května 2014 v 11:45 | tmrachel |  Horoskopy


Váhy (23.9. - 23.10.)

Většina zrozenců ve znamení Vah dostane příležitost vyniknout v umělecké sféře, která je jim odjakživa velmi blízká. Všechno ale nebude probíhat v dokonalé harmonii, škodolibý Uran se vám několikrát pokusí pořádně zamotat hlavu. V průběhu roku se ve vašem životě vyskytnou mnohé krizové situace, které mohou vyžadovat rychlé řešení, vy byste ale měli zůstat za všech okolností velmi diplomatičtí.

Láska a přátelství
Ačkoliv v tomto roce zatoužíte po velkých milostných experimentech, hvězdy vám radí, abyste příliš neriskovali. To se týká hlavně zadaných, nezadaní si samozřejmě mohou nějaký ten flirtík dovolit.

Peníze a práce
Vaše pracovní úspěchy budou v letošním roce založeny především na oboustranně výhodné spolupráci v nějaké větší skupině. Od srpna se také zlepší vaše finanční situace a dostanete se konečně do plusu.

Rodina a vztahy
Uděláte všechno pro to, abyste si doma vytvořili harmonické prostředí. Nový nábytek i doplňky vyberete opravdu skvěle, rodina pochválí váš vkus. A pokud se někdy objeví mráček, rychle ho zaženete.

Zdraví a kondice
Jakýkoli stres, jemuž budete vystaveni, vám způsobí nepříjemné napětí, které může doprovázet bolest hlavy či hučení v uších. Nezapomínejte na odpočinek, choďte na procházky do přírody, relaxujte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama