Horoskop na rok 2014 - Vodnář

5. května 2014 v 11:51 | tmrachel |  Horoskopy


Vodnář (21.1. - 20.2.)

Díky své nekonvenčnosti a lásce k experimentům budete nesmírně oblíbení všude, kam vkročíte. S vámi se vždy objeví i svěží závan inovace, originality a revoluce. Letos se konečně zúročí vaše snahy, které v minulosti vycházely spíš naprázdno. Události vás přinutí k tomu, že se budete muset věnovat nejenom svojí práci, ale i osobnímu životu. Čeká vás sice tvrdá práce, ale také sladká odměna.

Láska a přátelství
Někteří Vodnáři neustojí komplikace ve vztazích, pozor si dávejte hlavně v srpnu a v listopadu, což jsou krizové měsíce. Sexuální rutina vám bude letos naprosto cizí, zatoužíte po něčem vzrušujícím.

Peníze a práce
S hlavou plnou nápadů jste pro svoji firmu cenným přínosem, takže se brzy dočkáte ze strany nadřízených patřičného ocenění. Naučíte se spoustu nových věcí a finančně na tom také nebudete nijak zle.

Rodina a vztahy
V rodině se dočkáte mnoha nedorozumění. Některá vzniknou kvůli vašim častým přesčasům, jiná zase kvůli zanedbávání domácích povinností. Své potomky milujete, musíte jim ale stanovit určité hranice.

Zdraví a kondice
V tomto roce vás může pronásledovat strach z nevyléčitelných nemocí, což zvýší váš zájem o zdravotní problematiku. Vaše obavy jsou zbytečné, stačí dbát na prevenci, pravidelně se hýbat a zdravě jíst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama