Březen 2015

Horoskop na rok 2015 - Ryby

10. března 2015 v 11:20 | tmrachel |  Horoskopy

Ryby (21. 2. - 23. 3.)

Štěstí pro tento rok hledejte především ve svém nitru. Zatímco Jupiter se vám snaží životní cestu usnadňovat, Saturn nemá v plánu dát vám nic zadarmo. Měli byste se tedy spoléhat především na svou vnitřní sílu, která vás dovede k vytčenému cíli. Rok 2015 přináší Rybám duchovní poznání, díky němuž v sobě můžete rozkrýt netušené dimenze. Váš vládce Neptun vám nedovolí, abyste hodili vidle do žita.

Láska a přátelství
Neptun svým svěřencům v tomto roce nabízí mnoho romantických seznámení i vášnivé okamžiky pro dlouholeté vztahy. Svého partnera zaskočíte nezvyklým způsobem milování, který je doslova nadpozemský.

Peníze a práce
Do nového roku vplujete s velkou parádou. Chcete sobě i ostatním ukázat, jak vysoký profesní potenciál v sobě skrýváte. Z ekonomického i pracovního hlediska se jako nejjistější jeví letní měsíce.

Rodina a vztahy
V roce 2015 je znát zvýšená chuť vnášet do rodinného prostředí více radosti a harmonie. Blízkým věnujete více pozornosti a častěji je obšťastňujete nejrůznějšími dárky. Pozor na přílišné rozmazlování!

Zdraví a kondice
Citlivé Ryby se budou v tomto roce hůře vyrovnávat s rozmary počasí a špatně také snáší změny prostředí. Větší citlivost můžete vykazovat také v oblasti jídelníčku. Mějte se na pozoru před alergiemi.


Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Vodnář

10. března 2015 v 11:17 | tmrachel |  Horoskopy

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Do nového roku vstoupíte s odhodláním k lepšímu životu bez přetvářky. Uran s Jupiterem vám dodávají spoustu energie a podnětných myšlenek k osobnímu růstu. Nebojíte se experimentovat a vykukovat z davu. Jste nezvykle svobodomyslní a nehodláte se nechat nikým omezovat. Dejte pozor, abyste nakonec nezůstali u svých postojů jenom z trucu. Saturnovo pošťuchování by vás mělo naučit umění kompromisu.

Láska a přátelství
Hodláte dokázat všechno, co jste v uplynulém roce zameškali. V lednu a únoru pokoříte navíc nejedno sexuální tabu! Pozor na přehrávání citů a zmatek ve vztazích. Snadno zaměníte přátelství s láskou.

Peníze a práce
Před vámi se objeví nové kariérní možnosti. Budou stejně překvapivé jako vaše okamžitá rozhodnutí přicházející jako blesk z čistého nebe. Vyhledáváte nové výzvy a z celého srdce nenávidíte rutinu.

Rodina a vztahy
Vaše energie a fantazie směřuje v roce 2015 jiným směrem. Rodinu a domácnost chápete jako přístav, ve kterém načerpáte potřebné síly pro kariéru a milostné výpady. Déle se v ní nehodláte zdržovat.

Zdraví a kondice
Saturn vám slibuje pevnější kořínek oproti minulým rokům. Vaším nejlepším kamarádem bude fyzická aktivita, díky níž se vyhnete spoustě civilizačních problémů. Pozor si dávejte jen na úrazy končetin.

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Kozoroh

10. března 2015 v 11:14 | tmrachel |  Horoskopy

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Rok s pětkou na konci vrací Kozorohům ztracenou sebejistotu a víru ve svůj potenciál. K posunu ke hvězdám vám pomáhá energický Pluto posilující vaši životní sílu. Nabízí se vám spousta příležitostí a výsledky vaší práce přichází okamžitě. Na druhé straně se neradujete předčasně a hledíte na realitu raději s kapkou skeptičnosti. Zasněný Neptun v Rybách vám dodává bujnou fantazii i plodné myšlenky.

Láska a přátelství
Bezprostřednost a citová otevřenost vám v tomto roce usnadňuje snažení na milostném poli. Dlouholetá partnerství díky tomu získají ztracenou jiskru. Nezadaní Kozorozi se díky tomu snadno seznamují.

Peníze a práce
Ačkoliv jste houževnatí a cílevědomí, kariéra pro vás není hlavní prioritou. Úspěšný bude především duben, kdy hvězdy zesilují vaši komunikativnost. Vždy poznáte, jaká slova vůči zákazníkům volit.

Rodina a vztahy
Energický Mars vás sice tlačí do změn i rekonstrukcí, ale vy byste měli nadále lpět na dávných hodnotách a pevných rodinných základech. Jaro bude vhodné pro společenské aktivity s mladšími příbuznými.

Zdraví a kondice
Přívaly saturnovské melancholie a pesimismu dají mnohým Kozorohům zabrat. Měli byste proto více odpočívat a přemýšlet nad svou životosprávou. Nevyzpytatelný Uran by totiž mohl vést k přepínání sil!

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Střelec

10. března 2015 v 11:10 | tmrachel |  Horoskopy

Střelec (23. 11. - 21. 12)

Jupiter vám v první polovině roku dopřává spoustu příjemných požitků souvisejících s cestováním a rozšiřováním obzorů. Zelenou mají veškeré aktivity a oblasti související s duševním rozvojem - studium, náboženství i upevňování mezilidských vazeb. Zároveň se však letos musíte vypořádat s věcmi, které nepatří k vámi favorizovaným. Starosti týkající se financí a zaměstnání už nelze dále odkládat.

Láska a přátelství
Vaše mysl funguje v roce 2015 jako vesmírný objednávkový servis. V lásce k sobě můžete přilákat štěstí pouhou myšlenkou. Sny se začnou plnit a můžete dosáhnout všeho, po čem vaše duše upřímně prahne.

Peníze a práce
Peníze pro vás neznamenají tolik jako pocit spokojenosti. Je pro vás nesmírně důležité, abyste do práce chodili s chutí. Ve druhé polovině roku se nabízí kariérní rozlet související s jinou kulturou.

Rodina a vztahy
V rodině zavládne uvolněná atmosféra, za kterou stojí především nejmladší členové. Najdete si více času pro společné aktivity v přírodě. Není vyloučeno, že domácnost rozšíříte o čtyřnohého mazlíčka!

Zdraví a kondice
Optimistická mysl představuje pro letošek vašeho soukromého lékaře. Právě díky úsměvu na tváři eliminujete spoustu zdravotních komplikací. Pouze v zimních měsících pozor na tendenci k nabírání kil!

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Štír

10. března 2015 v 11:07 | tmrachel |  Horoskopy

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Rok 2015 vás konfrontuje se silnými lidským osudy a snaží se vás jejich prostřednictvím přimět k hlubšímu zamyšlení a znovunalezení sebe sama. První polovina roku bude plná zvratů, kdy působení hvězd zesiluje vaše emoce. Na druhou stranu jste po celý rok pod ochranou Neptuna a Pluta, kteří se snaží proměnit vaše sny v realitu. Umělecky založení Štíři dokáží své představy konečně dokonale zhmotnit.

Láska a přátelství
Do cesty se vám připlete člověk, s nímž vás pojí mnohem víc než pouhé vzájemné sympatie. Vytvoříte spolu pouto na život a na smrt. Zatímco jindy své city skrýváte, v letošním roce své srdce otevřete!

Peníze a práce
Do svých kariérních plánů si nenecháte mluvit. Letos je vám totiž jedno, co si vaše okolí myslí. To by se však nemuselo vyplatit Štírům usilujícím o povýšení. Týmová práce je velmi důležitá.

Rodina a vztahy
Nejhezčím měsícem z pohledu rodinných vztahů bude květen, kdy vygradují harmonické mezilidské vztahy. Avšak napříč celým rokem se snažíte vytvářet doma pohodovou atmosféru plnou všeobjímající lásky.

Zdraví a kondice
Ke slovu se přihlásí nejzranitelnější oblast Štírů - totiž trávicí ústrojí. V letošním roce byste se měli zamyslet nad svým jídelníčkem a po náročném hodování si dopřát dny půstu. Pozor na kila navíc!

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Váhy

10. března 2015 v 11:04 | tmrachel |  Horoskopy

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nový rok zesiluje vaše pozitivní stránky a potlačuje typicky váhovské zápory. Vyzařujete osobní kouzlo, proto se těšte na bohatý společenský život a četná seznámení. V první polovině roku vás Jupiter spolu se Saturnem učí objevit skutečnou životní cestu. Neměňte však letitá rozhodnutí na základě chvilkového vnuknutí. Pouze byste se nesmyslně unáhlili. V roce 2015 je také třeba naučit se říkat NE!

Láska a přátelství
Mars po vás v lásce žádá rychlejší rozhodování a jednoznačnost. V dlouholetých vztazích se můžete dočkat zásadních zvratů a překvapení. Více hlídejte svá slova a vyhněte se nepromyšleným reakcím.

Peníze a práce
Nedělá vám problém využít sympatie druhých ve svůj prospěch. Na pracovišti sbíráte dušičky, které se vám jednoho krásného dne budou hodit. Do karet vám nahrávají také výjimečné komunikační schopnosti.

Rodina a vztahy
V rodinných vztazích jste příjemně uvolnění a na nic si nehrajete. Na druhou stranu od blízkých vyžadujete úroveň a styl. Letos si velmi zakládáte na vkusném a elegantním zařízení vaší domácnosti.

Zdraví a kondice
Patříte mezi klidná znamení s dobrou fyzickou kondicí. Hvězdy vás však v letošním roce upozorní na slabé stránky, které váš organismus skrývá. Pečujte o svůj pohybový aparát a chraňte močové ústrojí.

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Panna

10. března 2015 v 10:59 | tmrachel |  Horoskopy

Panna (23. 8. - 22. 9.)

První polovinu roku věnujte přípravě na expanzi, která vás čeká v srpnu. Otevírají se vám nové dimenze životního štěstí. Bude ovšem třeba sladit některé problematické záležitosti jdoucí proti sobě. Hned v lednu musíte sladit kariéru s rodinným životem a půjde o nesmlouvavé řešení! V komunikační rovině a mezilidských vztazích je klíčový vliv Pluta. Umožní přijít věcem na kloub a rozkrýt tajemství.

Láska a přátelství
Rok 2015 otevře stavidla emocí a dovolí jim spatřit světlo světa. Díky tomu padnou mnohá sexuální tabu a letité vztahy získají novou tvář. Pro všechny Panny se také naplní tvrzení - máj, lásky čas!

Peníze a práce
Víte, jakých cílů chcete dosáhnout. Do ničeho se nepouštíte s horkou hlavou, ale své plány máte pečlivě promyšlené. Díky tomu eliminujete větší problémy. Merkur z vás na jaře dělá skvělé organizátory.

Rodina a vztahy
Rodina se dostává pomalu ale jistě do popředí vašeho zájmu. Bude to způsobeno neodkladnými starostmi, jimž musíte věnovat čas i energii. Saturn vám nedovolí, abyste se ze zodpovědnosti vykroutili.

Zdraví a kondice
Svoje tělo budete mít dokonale přečtené. Zdraví konečně chápete jako spojení tělesné i duševní pohody, vnímáte, co vám o sobě organismus sám napovídá. Stanete se odborníky na zdravou životosprávu.

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Lev

10. března 2015 v 10:54 | tmrachel |  Horoskopy

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Stojíte před nesmírně šťastným rokem, kdy nad vámi drží ochrannou ruku samotné Slunce. V první polovině roku vás obdarovává ohromnou silou, vytrvalostí a schopností dovést věci do zdárného konce. Díky Jupiteru se vám navíc daří ve společnosti. Působíte spokojeně, avšak nenuceně. Od června do října tuto krasojízdu podporuje také Venuše. Do centra vašeho zájmu se dostane cestování a touha po kráse.

Láska a přátelství
Lví energie se projeví především ve druhé dekádě tohoto roku, kdy se stanete pro opačné pohlaví ještě neodolatelnějšími. Venuše vám navíc přinese nezdolnou sexuální touhu a jiskru pro seznamování.

Peníze a práce
V tomto roce vám nestačí pouze klidně plout s davem, potřebujete vyčnívat a být nejlepší. Jupiter spolu se Sluncem zažehnou vaši kreativitu a dynamičnost. V srpnu se vám daří obchody s drahými kovy!

Rodina a vztahy
Postaráte se o to, aby v domácnosti nebyla po celý rok nuda. Inovativní myšlenky najdou u rodiny pochopení. Významně se díky tomu vylepší vztahy mezi příbuznými. Platíte za optimistické sluníčko.

Zdraví a kondice
Vytáhli jste si eso také pokud jde o zdraví a vitalitu. Chcete-li přece jen podpořit svou fyzickou i duševní schránku, zaměřte se na srdce a oběhový systém. Najdete nový pohyb, který vám dělá dobře.

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Rak

10. března 2015 v 10:51 | tmrachel |  Horoskopy

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vyhlížíte vstříc roku plnému životního poznání. Neptun vás naučí pochopit poselství, s nímž jste vstoupili na tento svět. Půjde o potlačení ega a získání vděčnosti za svou existenci. Jde o období dozrávání a pochopení sebe sama, kdy planety příliš nezasahují do vašeho myšlení. Je to ideální čas pro uměleckou činnost a poznávání všeho krásného. Žádná oběť, jíž světu nyní přinesete, nebude marná!

Láska a přátelství
Ačkoliv jste stále kaleidoskopem měnících se nálad, v roce 2015 budete pro svého partnera uchopitelnější. V lásce se konečně začínají plnit vaše sny a naděje. Mnozí Raci udělají zpátečnický krok!

Peníze a práce
Pro vaši kariéru jsou klíčové jarní měsíce, kdy chrlíte originální nápady. Tvůrčí práce vás naplňuje a žene kupředu. Saturn vás v tvrdé práci utvrzuje a ujišťuje, že za snahu přijde zasloužená odměna.

Rodina a vztahy
Vazba k rodině je u Raků již tradičně nejsilnější z celého zvěrokruhu! V tomto roce však ještě zesílí a zažije jakousi renesanci. Sami se dojímáte nad tím, jak se vztahy mezi příbuznými upevňují.

Zdraví a kondice
Stojíte před obdobím, kdy byste si zasloužili odpočinek a regeneraci. Myslete především na psychickou pohodu, na níž závisí kondice celého těla. Uran neblaze působí zejména na vaše trávicí ústrojí.

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Blíženci

10. března 2015 v 10:45 | tmrachel |  Horoskopy

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Ať už jsou vaše předsevzetí pro nadcházející rok jakákoliv, vězte, že změn v programu vás čeká nepřeberně. Uran jde spolu s Jupiterem vstříc dobrodružství a chystají pro vás jeden šťastný okamžik za druhým. Leckdy se vám to samotným zdá podezřelé a obáváte se toho, co se pokazí. Jistou brzdu představuje Saturn, který vás ve správnou chvíli klepne přes prsty a donutí vás zpomalit hektické tempo.

Láska a přátelství
Oč nevlídnější je z pohledu lásky začátek roku 2015, o to příjemnější překvapení chystá jeho pokračování. Na jaře vstane vás sex-appeal díky Merkuru jako Fénix z popela a vy se vrátíte na výsluní.

Peníze a práce
Štěstěna vám v novém roce přeje, avšak všechno za vás rozhodně neudělá! Může vás vyšvihnout do netušených pozic a podporovat vaši snahu, ale záleží na vás, zda si místo na slunci dlouhodobě udržíte.

Rodina a vztahy
Domov pro vás symbolizuje přístav, na němž zahojíte všechny šrámy a načerpáte ztracenou energii. Ihned poté napnete plachty a pouštíte se opět do víru společnosti. U rodinného krbu vás nikdo neudrží.

Zdraví a kondice
S vaší kondicí to bude jako na houpačce vlivem protichůdných vesmírných energií. Jako proměnlivému znamení se vám daří rozpory poměrně lehce zvládnout, ale přesto byste na sebe měli být opatrnější.

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Býk

10. března 2015 v 10:41 | tmrachel |  Horoskopy

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Vstupujete do roku, který bude mít klíčový význam pro rozšíření vašeho životního prostoru a zásadně ovlivní také mezilidské vztahy. Jupiter vám umožní vidět svět jinýma očima a poznat jej v jeho nehmatatelné poloze. Spolu se Saturnem potom umožňuje, abyste začali žít v souladu s okolím a pochopili odlišnosti druhých lidí. S vlídnou povahou proplujete tímto rokem bez větších překážek a karambolů.

Láska a přátelství
Venuše v začátku nového roku neposkytuje lásce úrodnou půdu. Většina Býků zatouží po větším soukromí. Stejná atmosféra se může objevit i v červnu a červenci. U partnera hledáte rovnováhu a dokonalost!

Peníze a práce
Naskytne se vám mnoho lukrativních pracovních nabídek, které nedokážete odmítnout. Záhy však zjistíte, že nechcete fungovat pod nátlakem a raději oželíte nějakou tu korunu, abyste si zachovali klid.

Rodina a vztahy
Stále platí, že rodina je pro vás na prvním místě. I v novém roce budete své blízké hýčkat a zahrnovat je luxusem. Zvláštní péči pak věnujete svým ratolestem, ty by však pečené holuby očekávat neměly.

Zdraví a kondice
Gurmánsky založení Býci se musí v první polovině roku hlídat, aby to s vášní pro jídlo nepřehnali. Jupiter vytváří skvělé podmínky pro uložení tukových zásob. Na zažívání buďte vlídní hlavně v květnu.

Zdroj: horoskopy.cz

Horoskop na rok 2015 - Beran

10. března 2015 v 10:32 | tmrachel |  Horoskopy

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pro tento rok planety vytváří koktejl různorodých chutí, kterými oblažíte své pohárky. Ačkoliv se leckdy budete cítit jako na houpačce, i v těch nejhorších chvílích najdete něco, co vám dodá motivaci do dalších dní. Uran i Pluto vám přináší spoustu originálních myšlenek, Saturn se zase postará o to, abyste k jejich realizaci měli dostatek sil. Pamatujte, že každý krok byste měli dobře rozvážit.

Láska a přátelství
Pro mnohá partnerství se stane rok 2015 klíčovým! Je to čas plný vášnivých diskusí, uvědomění si sebe sama i nalezení harmonie v páru. Nezadaným Beranům pomáhá k nalezení lásky první polovina roku.

Peníze a práce
Čeká vás rušné a plodné období, během něhož se toho hodně semele. Klíčový bude z profesního hlediska především leden a duben. Venuše spolu s neposedným Uranem nedovolí, abyste pracovně stagnovali.

Rodina a vztahy
Rodinná beraní nátura se ve vztahu k vlastním dětem projeví naplno. Dáte si předsevzetí, že jim budete věnovat víc času, a začnete s tím hned. Povinnosti týkající se domácnosti vás v tomto roce netíží.

Zdraví a kondice
Trigonový aspekt Jupitera podporuje vaši kondici a utužuje fyzickou i duševní stránku vašeho zdraví. Varovně vztyčený ukazováček se nabízí v souvislosti s nestřídmostí v lásce i sexuálním životě.

zdroj: horoskopy.cz