Horoskop na rok 2015 - Beran

10. března 2015 v 10:32 | tmrachel |  Horoskopy

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pro tento rok planety vytváří koktejl různorodých chutí, kterými oblažíte své pohárky. Ačkoliv se leckdy budete cítit jako na houpačce, i v těch nejhorších chvílích najdete něco, co vám dodá motivaci do dalších dní. Uran i Pluto vám přináší spoustu originálních myšlenek, Saturn se zase postará o to, abyste k jejich realizaci měli dostatek sil. Pamatujte, že každý krok byste měli dobře rozvážit.

Láska a přátelství
Pro mnohá partnerství se stane rok 2015 klíčovým! Je to čas plný vášnivých diskusí, uvědomění si sebe sama i nalezení harmonie v páru. Nezadaným Beranům pomáhá k nalezení lásky první polovina roku.

Peníze a práce
Čeká vás rušné a plodné období, během něhož se toho hodně semele. Klíčový bude z profesního hlediska především leden a duben. Venuše spolu s neposedným Uranem nedovolí, abyste pracovně stagnovali.

Rodina a vztahy
Rodinná beraní nátura se ve vztahu k vlastním dětem projeví naplno. Dáte si předsevzetí, že jim budete věnovat víc času, a začnete s tím hned. Povinnosti týkající se domácnosti vás v tomto roce netíží.

Zdraví a kondice
Trigonový aspekt Jupitera podporuje vaši kondici a utužuje fyzickou i duševní stránku vašeho zdraví. Varovně vztyčený ukazováček se nabízí v souvislosti s nestřídmostí v lásce i sexuálním životě.

zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama