Horoskop na rok 2015 - Blíženci

10. března 2015 v 10:45 | tmrachel |  Horoskopy

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Ať už jsou vaše předsevzetí pro nadcházející rok jakákoliv, vězte, že změn v programu vás čeká nepřeberně. Uran jde spolu s Jupiterem vstříc dobrodružství a chystají pro vás jeden šťastný okamžik za druhým. Leckdy se vám to samotným zdá podezřelé a obáváte se toho, co se pokazí. Jistou brzdu představuje Saturn, který vás ve správnou chvíli klepne přes prsty a donutí vás zpomalit hektické tempo.

Láska a přátelství
Oč nevlídnější je z pohledu lásky začátek roku 2015, o to příjemnější překvapení chystá jeho pokračování. Na jaře vstane vás sex-appeal díky Merkuru jako Fénix z popela a vy se vrátíte na výsluní.

Peníze a práce
Štěstěna vám v novém roce přeje, avšak všechno za vás rozhodně neudělá! Může vás vyšvihnout do netušených pozic a podporovat vaši snahu, ale záleží na vás, zda si místo na slunci dlouhodobě udržíte.

Rodina a vztahy
Domov pro vás symbolizuje přístav, na němž zahojíte všechny šrámy a načerpáte ztracenou energii. Ihned poté napnete plachty a pouštíte se opět do víru společnosti. U rodinného krbu vás nikdo neudrží.

Zdraví a kondice
S vaší kondicí to bude jako na houpačce vlivem protichůdných vesmírných energií. Jako proměnlivému znamení se vám daří rozpory poměrně lehce zvládnout, ale přesto byste na sebe měli být opatrnější.

Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama