Horoskop na rok 2015 - Kozoroh

10. března 2015 v 11:14 | tmrachel |  Horoskopy

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Rok s pětkou na konci vrací Kozorohům ztracenou sebejistotu a víru ve svůj potenciál. K posunu ke hvězdám vám pomáhá energický Pluto posilující vaši životní sílu. Nabízí se vám spousta příležitostí a výsledky vaší práce přichází okamžitě. Na druhé straně se neradujete předčasně a hledíte na realitu raději s kapkou skeptičnosti. Zasněný Neptun v Rybách vám dodává bujnou fantazii i plodné myšlenky.

Láska a přátelství
Bezprostřednost a citová otevřenost vám v tomto roce usnadňuje snažení na milostném poli. Dlouholetá partnerství díky tomu získají ztracenou jiskru. Nezadaní Kozorozi se díky tomu snadno seznamují.

Peníze a práce
Ačkoliv jste houževnatí a cílevědomí, kariéra pro vás není hlavní prioritou. Úspěšný bude především duben, kdy hvězdy zesilují vaši komunikativnost. Vždy poznáte, jaká slova vůči zákazníkům volit.

Rodina a vztahy
Energický Mars vás sice tlačí do změn i rekonstrukcí, ale vy byste měli nadále lpět na dávných hodnotách a pevných rodinných základech. Jaro bude vhodné pro společenské aktivity s mladšími příbuznými.

Zdraví a kondice
Přívaly saturnovské melancholie a pesimismu dají mnohým Kozorohům zabrat. Měli byste proto více odpočívat a přemýšlet nad svou životosprávou. Nevyzpytatelný Uran by totiž mohl vést k přepínání sil!

Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama