Horoskop na rok 2015 - Lev

10. března 2015 v 10:54 | tmrachel |  Horoskopy

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Stojíte před nesmírně šťastným rokem, kdy nad vámi drží ochrannou ruku samotné Slunce. V první polovině roku vás obdarovává ohromnou silou, vytrvalostí a schopností dovést věci do zdárného konce. Díky Jupiteru se vám navíc daří ve společnosti. Působíte spokojeně, avšak nenuceně. Od června do října tuto krasojízdu podporuje také Venuše. Do centra vašeho zájmu se dostane cestování a touha po kráse.

Láska a přátelství
Lví energie se projeví především ve druhé dekádě tohoto roku, kdy se stanete pro opačné pohlaví ještě neodolatelnějšími. Venuše vám navíc přinese nezdolnou sexuální touhu a jiskru pro seznamování.

Peníze a práce
V tomto roce vám nestačí pouze klidně plout s davem, potřebujete vyčnívat a být nejlepší. Jupiter spolu se Sluncem zažehnou vaši kreativitu a dynamičnost. V srpnu se vám daří obchody s drahými kovy!

Rodina a vztahy
Postaráte se o to, aby v domácnosti nebyla po celý rok nuda. Inovativní myšlenky najdou u rodiny pochopení. Významně se díky tomu vylepší vztahy mezi příbuznými. Platíte za optimistické sluníčko.

Zdraví a kondice
Vytáhli jste si eso také pokud jde o zdraví a vitalitu. Chcete-li přece jen podpořit svou fyzickou i duševní schránku, zaměřte se na srdce a oběhový systém. Najdete nový pohyb, který vám dělá dobře.

Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama