Horoskop na rok 2015 - Panna

10. března 2015 v 10:59 | tmrachel |  Horoskopy

Panna (23. 8. - 22. 9.)

První polovinu roku věnujte přípravě na expanzi, která vás čeká v srpnu. Otevírají se vám nové dimenze životního štěstí. Bude ovšem třeba sladit některé problematické záležitosti jdoucí proti sobě. Hned v lednu musíte sladit kariéru s rodinným životem a půjde o nesmlouvavé řešení! V komunikační rovině a mezilidských vztazích je klíčový vliv Pluta. Umožní přijít věcem na kloub a rozkrýt tajemství.

Láska a přátelství
Rok 2015 otevře stavidla emocí a dovolí jim spatřit světlo světa. Díky tomu padnou mnohá sexuální tabu a letité vztahy získají novou tvář. Pro všechny Panny se také naplní tvrzení - máj, lásky čas!

Peníze a práce
Víte, jakých cílů chcete dosáhnout. Do ničeho se nepouštíte s horkou hlavou, ale své plány máte pečlivě promyšlené. Díky tomu eliminujete větší problémy. Merkur z vás na jaře dělá skvělé organizátory.

Rodina a vztahy
Rodina se dostává pomalu ale jistě do popředí vašeho zájmu. Bude to způsobeno neodkladnými starostmi, jimž musíte věnovat čas i energii. Saturn vám nedovolí, abyste se ze zodpovědnosti vykroutili.

Zdraví a kondice
Svoje tělo budete mít dokonale přečtené. Zdraví konečně chápete jako spojení tělesné i duševní pohody, vnímáte, co vám o sobě organismus sám napovídá. Stanete se odborníky na zdravou životosprávu.

Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama