Horoskop na rok 2015 - Rak

10. března 2015 v 10:51 | tmrachel |  Horoskopy

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vyhlížíte vstříc roku plnému životního poznání. Neptun vás naučí pochopit poselství, s nímž jste vstoupili na tento svět. Půjde o potlačení ega a získání vděčnosti za svou existenci. Jde o období dozrávání a pochopení sebe sama, kdy planety příliš nezasahují do vašeho myšlení. Je to ideální čas pro uměleckou činnost a poznávání všeho krásného. Žádná oběť, jíž světu nyní přinesete, nebude marná!

Láska a přátelství
Ačkoliv jste stále kaleidoskopem měnících se nálad, v roce 2015 budete pro svého partnera uchopitelnější. V lásce se konečně začínají plnit vaše sny a naděje. Mnozí Raci udělají zpátečnický krok!

Peníze a práce
Pro vaši kariéru jsou klíčové jarní měsíce, kdy chrlíte originální nápady. Tvůrčí práce vás naplňuje a žene kupředu. Saturn vás v tvrdé práci utvrzuje a ujišťuje, že za snahu přijde zasloužená odměna.

Rodina a vztahy
Vazba k rodině je u Raků již tradičně nejsilnější z celého zvěrokruhu! V tomto roce však ještě zesílí a zažije jakousi renesanci. Sami se dojímáte nad tím, jak se vztahy mezi příbuznými upevňují.

Zdraví a kondice
Stojíte před obdobím, kdy byste si zasloužili odpočinek a regeneraci. Myslete především na psychickou pohodu, na níž závisí kondice celého těla. Uran neblaze působí zejména na vaše trávicí ústrojí.

Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama