Horoskop na rok 2015 - Ryby

10. března 2015 v 11:20 | tmrachel |  Horoskopy

Ryby (21. 2. - 23. 3.)

Štěstí pro tento rok hledejte především ve svém nitru. Zatímco Jupiter se vám snaží životní cestu usnadňovat, Saturn nemá v plánu dát vám nic zadarmo. Měli byste se tedy spoléhat především na svou vnitřní sílu, která vás dovede k vytčenému cíli. Rok 2015 přináší Rybám duchovní poznání, díky němuž v sobě můžete rozkrýt netušené dimenze. Váš vládce Neptun vám nedovolí, abyste hodili vidle do žita.

Láska a přátelství
Neptun svým svěřencům v tomto roce nabízí mnoho romantických seznámení i vášnivé okamžiky pro dlouholeté vztahy. Svého partnera zaskočíte nezvyklým způsobem milování, který je doslova nadpozemský.

Peníze a práce
Do nového roku vplujete s velkou parádou. Chcete sobě i ostatním ukázat, jak vysoký profesní potenciál v sobě skrýváte. Z ekonomického i pracovního hlediska se jako nejjistější jeví letní měsíce.

Rodina a vztahy
V roce 2015 je znát zvýšená chuť vnášet do rodinného prostředí více radosti a harmonie. Blízkým věnujete více pozornosti a častěji je obšťastňujete nejrůznějšími dárky. Pozor na přílišné rozmazlování!

Zdraví a kondice
Citlivé Ryby se budou v tomto roce hůře vyrovnávat s rozmary počasí a špatně také snáší změny prostředí. Větší citlivost můžete vykazovat také v oblasti jídelníčku. Mějte se na pozoru před alergiemi.


Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama