Horoskop na rok 2015 - Štír

10. března 2015 v 11:07 | tmrachel |  Horoskopy

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Rok 2015 vás konfrontuje se silnými lidským osudy a snaží se vás jejich prostřednictvím přimět k hlubšímu zamyšlení a znovunalezení sebe sama. První polovina roku bude plná zvratů, kdy působení hvězd zesiluje vaše emoce. Na druhou stranu jste po celý rok pod ochranou Neptuna a Pluta, kteří se snaží proměnit vaše sny v realitu. Umělecky založení Štíři dokáží své představy konečně dokonale zhmotnit.

Láska a přátelství
Do cesty se vám připlete člověk, s nímž vás pojí mnohem víc než pouhé vzájemné sympatie. Vytvoříte spolu pouto na život a na smrt. Zatímco jindy své city skrýváte, v letošním roce své srdce otevřete!

Peníze a práce
Do svých kariérních plánů si nenecháte mluvit. Letos je vám totiž jedno, co si vaše okolí myslí. To by se však nemuselo vyplatit Štírům usilujícím o povýšení. Týmová práce je velmi důležitá.

Rodina a vztahy
Nejhezčím měsícem z pohledu rodinných vztahů bude květen, kdy vygradují harmonické mezilidské vztahy. Avšak napříč celým rokem se snažíte vytvářet doma pohodovou atmosféru plnou všeobjímající lásky.

Zdraví a kondice
Ke slovu se přihlásí nejzranitelnější oblast Štírů - totiž trávicí ústrojí. V letošním roce byste se měli zamyslet nad svým jídelníčkem a po náročném hodování si dopřát dny půstu. Pozor na kila navíc!

Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama