Horoskop na rok 2015 - Střelec

10. března 2015 v 11:10 | tmrachel |  Horoskopy

Střelec (23. 11. - 21. 12)

Jupiter vám v první polovině roku dopřává spoustu příjemných požitků souvisejících s cestováním a rozšiřováním obzorů. Zelenou mají veškeré aktivity a oblasti související s duševním rozvojem - studium, náboženství i upevňování mezilidských vazeb. Zároveň se však letos musíte vypořádat s věcmi, které nepatří k vámi favorizovaným. Starosti týkající se financí a zaměstnání už nelze dále odkládat.

Láska a přátelství
Vaše mysl funguje v roce 2015 jako vesmírný objednávkový servis. V lásce k sobě můžete přilákat štěstí pouhou myšlenkou. Sny se začnou plnit a můžete dosáhnout všeho, po čem vaše duše upřímně prahne.

Peníze a práce
Peníze pro vás neznamenají tolik jako pocit spokojenosti. Je pro vás nesmírně důležité, abyste do práce chodili s chutí. Ve druhé polovině roku se nabízí kariérní rozlet související s jinou kulturou.

Rodina a vztahy
V rodině zavládne uvolněná atmosféra, za kterou stojí především nejmladší členové. Najdete si více času pro společné aktivity v přírodě. Není vyloučeno, že domácnost rozšíříte o čtyřnohého mazlíčka!

Zdraví a kondice
Optimistická mysl představuje pro letošek vašeho soukromého lékaře. Právě díky úsměvu na tváři eliminujete spoustu zdravotních komplikací. Pouze v zimních měsících pozor na tendenci k nabírání kil!

Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama