Horoskop na rok 2015 - Váhy

10. března 2015 v 11:04 | tmrachel |  Horoskopy

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nový rok zesiluje vaše pozitivní stránky a potlačuje typicky váhovské zápory. Vyzařujete osobní kouzlo, proto se těšte na bohatý společenský život a četná seznámení. V první polovině roku vás Jupiter spolu se Saturnem učí objevit skutečnou životní cestu. Neměňte však letitá rozhodnutí na základě chvilkového vnuknutí. Pouze byste se nesmyslně unáhlili. V roce 2015 je také třeba naučit se říkat NE!

Láska a přátelství
Mars po vás v lásce žádá rychlejší rozhodování a jednoznačnost. V dlouholetých vztazích se můžete dočkat zásadních zvratů a překvapení. Více hlídejte svá slova a vyhněte se nepromyšleným reakcím.

Peníze a práce
Nedělá vám problém využít sympatie druhých ve svůj prospěch. Na pracovišti sbíráte dušičky, které se vám jednoho krásného dne budou hodit. Do karet vám nahrávají také výjimečné komunikační schopnosti.

Rodina a vztahy
V rodinných vztazích jste příjemně uvolnění a na nic si nehrajete. Na druhou stranu od blízkých vyžadujete úroveň a styl. Letos si velmi zakládáte na vkusném a elegantním zařízení vaší domácnosti.

Zdraví a kondice
Patříte mezi klidná znamení s dobrou fyzickou kondicí. Hvězdy vás však v letošním roce upozorní na slabé stránky, které váš organismus skrývá. Pečujte o svůj pohybový aparát a chraňte močové ústrojí.

Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama