Horoskop na rok 2015 - Vodnář

10. března 2015 v 11:17 | tmrachel |  Horoskopy

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Do nového roku vstoupíte s odhodláním k lepšímu životu bez přetvářky. Uran s Jupiterem vám dodávají spoustu energie a podnětných myšlenek k osobnímu růstu. Nebojíte se experimentovat a vykukovat z davu. Jste nezvykle svobodomyslní a nehodláte se nechat nikým omezovat. Dejte pozor, abyste nakonec nezůstali u svých postojů jenom z trucu. Saturnovo pošťuchování by vás mělo naučit umění kompromisu.

Láska a přátelství
Hodláte dokázat všechno, co jste v uplynulém roce zameškali. V lednu a únoru pokoříte navíc nejedno sexuální tabu! Pozor na přehrávání citů a zmatek ve vztazích. Snadno zaměníte přátelství s láskou.

Peníze a práce
Před vámi se objeví nové kariérní možnosti. Budou stejně překvapivé jako vaše okamžitá rozhodnutí přicházející jako blesk z čistého nebe. Vyhledáváte nové výzvy a z celého srdce nenávidíte rutinu.

Rodina a vztahy
Vaše energie a fantazie směřuje v roce 2015 jiným směrem. Rodinu a domácnost chápete jako přístav, ve kterém načerpáte potřebné síly pro kariéru a milostné výpady. Déle se v ní nehodláte zdržovat.

Zdraví a kondice
Saturn vám slibuje pevnější kořínek oproti minulým rokům. Vaším nejlepším kamarádem bude fyzická aktivita, díky níž se vyhnete spoustě civilizačních problémů. Pozor si dávejte jen na úrazy končetin.

Zdroj: horoskopy.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama